Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys İnanılmaz Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Ünlü platform tabanlı ve oldukça eğlenceli oyun Fall Guys, 20 milyon oyuncuya ulaştı. Oynaması ücretsiz olan battle royale oyunu, duyuruyu Twitter hesabından paylaştı.

Çok oyunculu platform tabanlı battle royale oyunu Fall Guys, 21 Haziran’da ücretsiz bir şekilde oynamaya açıldı. Ücretsiz oynama olanağından sonra battle royale oyunu, inanılmaz bir başarı yakaladı. Duyuru, oyunun resmi Twitter sayfasında paylaşıldı. Ücretsiz oynanabilir olmasının 48. saatinde Fall Guys, 20 milyon oyuncuya ulaştı.

Fall Guys ilk olarak 2020’de PS4 ve PC’de yayınlandı ve tüm zamanların en çok indirilen PlayStation Plus oyunu olarak Guinness Dünya Rekoru kazandı. Oyun, daha sonra Xbox konsollarına ve Nintendo Switch’e 21 Haziran’da ücretsiz oynanabilir bir seçenekle çıkış yaptı. Oyun o zamandan beri, çeşitli kostümler de dahil olmak üzere sürekli bir güncelleme ve yeni içerikler aldı.

Fall Guys Şu Anda 7. Sezonunu Kutluyor

Fall Guys

Fall Guys’ın 30 Haziran’dan 4 Temmuz’a kadar sürecek bir Halo geçiş etkinliği de var. Oyun mağazası; Grunt, Brute Chieftan ve Master Chief gibi Halo’dan ilham alan çeşitli kostümler içeriyor. Ayrıca oyun, şu anda yedinci sezonunda. Hız kesmeden hareketlenmeye devam eden platform tabanlı oyunun bu denli bir başarı yakalaması şaşırtıcı değil.

Riot Games, oyun içi kötü konuşmaları daha sıkı bir şekilde izlemek için yakında Valorant sesli sohbetlerini kaydedecek. Riot Games web sitesindeki bir gönderide ”Yıkıcı davranışlarla mücadeleye yönelik büyük bir çabanın parçası olarak Gizlilik Bildirimini ve Hizmet Şartlarını güncelledik. Bu türde bir bildirim yapıldığında oyun içi sesli iletişimleri kaydederek değerlendireceğiz.” dedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.