Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys Bu Yaz Nintendo Switch ve Xbox’a Gelmeyecek

Fall Guys'ın geliştiricisi olan Mediatonic yaptığı açıklamada Fall Guys Nintendo Switch ve Xbox sürümlerinin bu yaz piyasaya sürülmeyeceğini söyledi.

Ortaya çıkan en son rapora göre popüler eğlenceli ve saçma Battle Royale oyunu olan Fall Guys, Nintendo Switch ve Xbox’a bu yaz gelmeyecek. Oyunun bu platformlara ne zaman geleceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı ancak bu yıl içerisinde gelmesi bekleniyor.

Fall Guys

Mediatonic’in birkaç ay önce oyun dünyasını kasıp kavuran renkli battle royale platformu Fall Guys şu anda sadece PlayStation ve PC platformlarında mevcut ancak oyun Xbox ve Nintendo Switch’e de geliyor. Bu iki platformda Fall Guys için çıkış tarihi 2021 yaz için belirlendi ancak görünüşe göre Mediatonic’in uygun bir bağlantı noktası yapmak için daha fazla zamana ihtiyacı var. Evet, Fall Guys’ın Xbox ve Switch için çıkış tarihi, başlangıçta duyurulan 2021 yaz sürüm penceresinden kaldırıldı.

Mediatonic, resmi blogları aracılığıyla bunu doğruladı ve açıklanan sürüm pencerelerinin biraz iyimser olduğunun farkına vardıklarını söyledi. Şirket yaptığı resmi açıklamadaArtık elimizde pek çok yeni fırsat varken, daha önce duyurduğumuz Yaz 2021 Nintendo Switch ve Xbox sürüm planımızın, üzerinde çalıştığımız tüm lezzetli yeni özellikleri dahil etmek için maalesef henüz çok erken olduğunu fark ettik.” dedi.

Geliştirici yeni bir çıkış tarihini paylaşmadı ancak oyunu bu platformlarda olabildiğince çabuk başlatmak için çok çalışacaklarını söyledi. Gecikme ayrıca, tüm platformlar arasında çapraz oyun gibi özellikleri uygulamak için onlara daha fazla zaman verecektir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.