Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Fall Guys, Xbox’a Ve Game Pass’e Geliyor Olabilir

Fall Guys: Ultimate Knockout, önümüzdeki dönemlerde Xbox ve Game Pass'e gelebilir.

Görünüşe göre renkli ve kaotik çok oyunculu Fall Guys’a geliyor gibi görünüyor. Fall Guys Twitter hesabı, Xbox UK’den Game Pass abonelik hizmetindeki sürümleri tavsiye edip oynayamayacaklarını soran bir tweet’e yanıt verdi. Bu, Mediatonic’in oyununun Microsoft’un Game Pass platformunun yanı sıra Xbox konsollarına da gelmesi için bir ipucu olabilir.

Fall Guys Xboxa Ve Game Passe Geliyor Olabilir 1

Fall Guys: Ultimate Knockout, Ağustos 2020’de PlayStation 4 ve PC için piyasaya sürülmüştü ve daha ilk ayın sonuna gelindiğinde oyun sadece Steam’de 7 milyondan fazla kopya satmayı başarmıştı. Ayrıca oyun, PlayStation Plus’ın en çok indirilen oyunu oldu. Ayrıca, araştırma şirketi SuperData, Fall Guys’ın yalnızca PC’de piyasaya sürüldüğünde 185 milyon dolar kazandığını ve bunu 2016’nın Overwatch’tan bu yana en karlı dijital PC sürümü olduğunu bildirdi.

Eylül ayı sonunda ise Fall Guys, Steam’de on milyondan fazla satmayı başardı. Bu satış rakamlarının ardından oyunun geliştiricisi olan Mediatonic ve yayıncı Devolver Digital büyük bir kâr elde etti. Ve şimdi en son çıkan haberlere göre oyunun Xbox ve Game Pass’e gelme ihtimali oldukça yüksek. Eğer söylendiği gibi oyun Xbox’a gelirse elde edeceği gelir daha da fazla olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. muhtişim

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.