Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring 1.02.2 Yaması Çıktı: Hangi Hataları Düzeltiyor?

PC ve PlayStation 5 sürümlerindeki bazı temel sorunları gideren Elden Ring 1.02.2 yaması yayınlandı. Güncellemeye dair detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

FromSoftware, PC ve PlayStation 5 sürümlerinde karşılaşılan bazı problemlere odaklanan yeni bir Elden Ring yaması yayınladı. 1.02.2 güncellemesi, PC’de ekran kartının kullanılmasını engelleyen ve performansın yavaşlamasına neden olan bir sorunu düzeltiyor. Ayrıca Fire Giant adlı boss ile yapılan bir savaş sırasında oyunun kapanmasına neden olan bir hata da giderildi.

Elden Ring yaması, PlayStation 5 sahiplerinin muzdarip olduğu kaydetme sorununa çözüm getiriyor. Konsolun aniden kapanması gibi oyunu kendinizin kapatmadığı durumlarda bile, ilerlemeniz kaydedilecek. FromSoftware, oyun stabilizasyonu, oyuncu kontrolleri, denge ve frame sorununa odaklanan birinci gün yamasını geçtiğimiz hafta yayınlamıştı. Yeni Elden Ring yaması ise daha çok hatalara odaklanıyor.

Yeni Elden Ring Yaması Yayınlandı

elden ring yaması

Yayıncı Bandai Namco, kare hızı ve diğer performansla ilgili sorunları kabul etmiş, gelecekteki yamalarda bu problemlerin ele alınacağını belirtmişti. Oyuncuların Elden Ring oynarken karşılaştıkları hatalar sebebiyle üzgün olduklarını söyleyen firma, oyunu geliştirmek için durmadan çalışacaklarını ifade etmişti.

Oyunu yeni aldıysanız ve biraz zorlanıyorsanız Elden Ring başlangıç ​​kılavuzumuza bir göz atmalısınız. Ayrıca kendinize uygun en iyi karakteri seçmek için sınıf rehberimizi ve oyunun başlangıcında mutlaka toplamak isteyeceğiniz eşyaları sıraladığımız listemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.