Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring İçin 13GB’lık Birinci Gün Yaması Yayınlandı

Bandai Namco, Elden Ring için birinci gün yamasını yayınladı. Oyunun Steam sürümüne otomatik olarak uygulanacak olan güncelleme, toplam 13GB boyutunda.

Soulslike oyunları ile nam salan FromSoftware ve Game of Thrones yazarı George R. R. Martin ortaklığı olan Elden Ring, bazı bölgelerdeki konsol oyuncuları için erişime açıldı. Bununla birlikte konsolunuzun ülke ayarını değiştirerek oyunu şu an oynayabilirsiniz. Ülkemizdeki PC kullanıcıları ise bu gece 02.00’yi beklemek zorunda.

Yayıncı Bandai Namco, Elden Ring birinci gün yamasını yayınladı. 13GB boyutundaki güncelleme Steam sürümüne otomatik olarak uygulanacağı için ekstra indirmeniz gerekmeyecek. Yama notlarına göre Elden Ring 1.02 Güncellemesi, belirli koşullar altında yaşanan kare hızı düşme sorununu çözüyor.

Elden Ring 1.02 Güncellemesi Sunuldu

elden ring birinci gün yaması

Açık dünya düzenlemeleri, oyun mekaniği iyileştirmeleri ve NPC düzeltmeleri içeren Elden Ring birinci gün yaması, aynı zamanda metin ve denge ayarlamaları da getiriyor. Son olarak Bandai Namco, lansman sonrası yeni bir güncelleme ile oyuna Işın İzleme (RTX) ekleyeceğini belirtti. Elden Ring, 25 Şubat TSİ 02:00‘da Steam’de erişime açılacak. Eğer önyükleme yaptıysanız, oyuna hemen başlayabileceksiniz.

Elden Ring Birinci Gün Yama Notları:

 • Oyuncu kontrolleri iyileştirildi.
 • BGM eklendi.
 • Metin ayarlamaları yapıldı.
 • Denge ayarlamaları yapıldı.
 • NPC düzeltmeleri ve ayarlamaları yapıldı.
 • Belirli koşullar altında sabit kare hızını düşüren hata onarıldı.
 • Bazı dillerde sabit metin hatası düzeltildi.
 • Xbox kablosuz kulaklığının düzgün çalışmasını engelleyen bir hata giderildi.

Dilerseniz, Elden Ring sınıf rehberimiz aracılığıyla oyundaki tüm karakterlerin özelliklerini öğrenebilirsiniz. FromSoftware’ın yeni RPG’si hakkındaki görüşlerimiz içinse inceleme yazımızı okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.