Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Elden Ring Hileleri: Sınırsız Rün, Ölümsüzlük ve Daha Fazlası!

Elden Ring'i bitirmekte zorlanıyor musunuz? Bosslar fazlasıyla canınızı sıkmaya mı başladı? Elden Ring hileleri ile oyun sizin için kolaylaşacak.

Elden Ring çıkış yapalı bir hafta oldu ve oyunu duraklatmanıza izin veren bir mod yayınlandı bile. Bugün ise Elden Ring hileleri arayanlar için Marcus101RR isimli çalışkan bir NexusMods kullanıcısı, popüler CheatEngine yardımcı programını kullanarak Elden Ring hile kodları üretti.

Bu tam size göreyse, okumaya devam edin ancak bu aracın yalnızca çevrimdışı modda kullanılmak üzere tasarlandığını ve bu noktada FromSoftware’in kayıtları ve kullanıcı etkinliğini ne kadar yakından incelediğini bilmediğimizi söyleyelim. Değiştirilmiş kayıtlarınızı ne kadar iyi saklarsanız saklayın, tekrar çevrimiçi olursanız yasaklanabilirsiniz. Sizi baştan uyarmış olalım. Elden Ring hileleri ile yapabilecekleriniz ise şu şekilde:

 • Kayıt Dosyası Editörü (Rünler, Sağlık, İstatistikler)
 • Komut Dosyaları Editörü (Eşya Kazanımı)
 • Ekipman Editörü (Temel)
 • Silah Editörü
 • Aksesuar Editörü
 • Ashes Editorü

Elden Ring Hileleri: CheatEngine Hile Tablosu

Elden Ring Hileleri

Marcus’un araçlarını kullanmak ve Elden Ring hilelerini aktif etmek için resmi sitesinden CheatEngine‘in yanı sıra NexusMods‘tan hile tablosunu indirmeniz gerekecek. Marcus’un onu kurma ve çalıştırma talimatları biraz kısa ve Elden Ring’in Easy Anti-Cheat özelliğini zaten devre dışı bıraktığınızı varsayıyoruz. Eğer yapmadıysanız, Easy Anti-Cheat’i devre dışı bırakmak için aşağıdaki yöntemi izleyebilirsiniz:

 • Steam kurulum klasörünüze gidin. (steamapps/users/common/Elden Ring/Game)
 • Öncelikle “start_protected_game.exe” isimli uygulamanın adını değiştirin. (Daha sonra kullanmak için istediğiniz bir isim yapın)
 • Orijinal Easy Anti-Cheat başlatıcısını etkin bir şekilde değiştirerek “eldenring.exe”yi “start_protected_game.exe” olarak yeniden adlandırın.

Bu değişikliğin oyunu çevrimdışı çalışmaya zorlayıp zorlamadığından veya .exe dosyalarını değiştirdikten sonra kendiniz manuel olarak ayarlamanız gerekip gerekmeyeceğinden emin değilim. Bu yapılandırmada oyun varsayılan olarak çevrimdışı çalışmaya başlamazsa, oyunu kapatmanız ve Steam’i çevrimdışı modda çalıştırmanız gerek. Çevrimiçiyken bir karaktere giriş yaparsanız, FromSoftware’in algılama sisteminin sizi işaretleme ve herhangi bir sayıda gün boyunca yasaklama şansı mevcut, en azından Dark Souls 3’te durum bu şekildeydi. Elden Ring hileleri kullanırken dikkat etmeniz gerek. Sorumluluk size ait.

Elden Ring Hileleri Nasıl Kullanılır?

Elden Ring Hileleri

Bir sonraki adım Marcus’un hile tablosunu çalıştırma talimatlarını takip etmek ancak CheatEngine’i dediği gibi “eldenring.exe”ye eklemek yerine “start_protected_game.exe”ye ekleyin. Orijinal talimatların farklı bir şey varsaydığını düşünüyorum. Easy Anti-Cheat’i aşmanın yolu bu.

Buradan, istatistikleri ve ekipmanı düzenleme veya Marcus’un uyguladığı özel komut dosyalarını çalıştırma gibi tipik CheatEngine-y işlevlerini gerçekleştirmek için Marcus’un tablosunu kullanabilmelisiniz. Tekrar çevrimiçi oynamanız gerekiyorsa Easy Anti-Cheat’i yeniden etkinleştirmek için tek yapmanız gereken adımları tersten geri almak. Yine, bunu yalnızca kayıtlarınızı bozma veya çevrimiçi oyundan yasaklanma riskiyle yapacağınızı hatırlatalım. Birkaç yorumcunun çevrimdışı modda bir kaydetmeyi düzenlemenin ve ardından oyununuzu tekrar çevrimiçi duruma getirmenin yollarını beyin fırtınası yaptığını gördüm, hatta bazıları bunu başarılı bir şekilde yaptıklarını belirtti.

YouTube video

Bununla birlikte FromSoftware, geçmiş oyunlar için, çevrimdışıyken kaydetmelerde yapılan zararsız değişiklikleri bile yakalayan haftalık hesap kontrolleri gerçekleştirmişti. Nihai işlem, tekrar çevrimiçi olmadan önce modlanmış bir kaydı tamamen başka bir klasöre taşımak olacak ancak bu bile FromSoftware’in algılamasından kaçmak için yeterli olmayabilir, bu sistemin Elden Ring için nasıl çalıştığını henüz bilmiyoruz.

Elden Ring Hileleri bu şekildeydi. Maalesef oyunun hile kodları veya hile komutları mevcut değil. Elden Ring Başlangıç Rehberi ile oyuna harika bir başlangıç da yapabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.