Dying Light 2’nin Film Gibi Canlı Aksiyon Fragmanı

Techland ve STORROR işbirliği ile film gibi Dying Light 2 canlı aksiyon fragmanı paylaşıldı.

Techland ve STORROR, Dying Light 2 Stay Human‘ın kıyamet sonrası dünyasından ilham alan bir film konusuyla inanılmaz becerilerinin alışılmadık bir kombinasyonunu yaratmak için işbirliği yaptı.

Adeta film gibi olan bu canlı aksiyon fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Dying Light 2 Hakkında Neler Biliyoruz?

Dying Light 2 Stay Human, hikaye odaklı bir açık dünya aksiyon RPG oyunu olacak. Bu sefer oyuncular, virüse karşı mücadelede insanlığın son kalesi olan City’i ziyaret edecek. Gelişmiş parkur mekaniği, oyuncuların uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfetmelerine ve taktiksel savaşta ustalaşmalarına olanak tanıyacak. Modern karanlık çağlarda geçen bir dünya olan bu kayıp medeniyet, eşya bulmak ve teçhizat üretmek için yaratıcı yaklaşımlar gerektirecek.

Dying Light 2

Tehlike altındaki Aiden çömelmek zorunda kaldığında ve bunu son derece sessiz bir şekilde yapmak zorunda olduğunda, bunu genellikle çevreyi kullanarak yapacak. Dying Light 2’nin baş tasarımcısı Tymon Smektala, gün boyunca birçok binanın düşmanlarla dolup taşacağını ve hazırlıksız giren herkese kesin bir son vereceğini vurguladı, ancak gizlilik mekanikleri, düşmanları fark edilmeden gizlice geçebileceğimiz noktaya kadar geliştirildi.

Oynanış bir gündüz ve gece döngüsü boyunca değişecek, böylece oyuncular geceleri terk edilmiş enfekte inlerini yağmalamaya ve gündüzleri iktidarda olanların karanlık sırlarını keşfetmeye cesaret edebilecek. Ek olarak, oyuncular hangi tarafta yer almak istediklerini seçecek ve kendi hikayelerini yazacak.

Oyun, PC’de hem DLSS’yi hem de Işın İzleme’yi destekleyecek ve burada ışın izleme desteğinin etkileyiciliğini sergileyen PC fragmanını bulabilirsiniz. Dying Light 2, Şubat 2022‘de çıkacak!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol