Dying Light 2 İçin Işık İzleme Fragmanı Yayınlandı

Dying Light 2: Stay Human için ışın izleme etkilerini gösteren yeni bir fragman yayınlandı.

Nvidia, Dying Light 2 için Işın İzleme efektlerini ve DLSS teknolojisini sergileyen yeni bir PC fragmanı yayınladı. Neyse ki Dying Light 2, yalnızca ışın izleme yansımaları yerine ışın izlemeli yansımalar, küresel aydınlatma ve gölgeler içerecek. Yani oyunda oldukça detaylı bir ışın izleme teknolojisi yer alacak.

Dying Light 2 İçin Işık İzleme Fragmanı

Oyun, hikaye odaklı bir açık dünya aksiyon RPG oyunu olacak. Bu sefer oyuncular, insanlığın virüse karşı mücadeledeki son kalesi olan şehri ziyaret edecek. Gelişmiş parkur mekaniği, oyuncuların uçsuz bucaksız açık dünyayı keşfetmelerine ve taktiksel savaşta ustalaşmalarına olanak tanıyacak. Modern karanlık çağlarda geçen bir dünya olan bu kayıp medeniyet, eşya bulmak ve teçhizat üretmek için yaratıcı yaklaşımlar gerektirecek.

Oyun, gündüz ve gece döngüsü boyunca değişecek, böylece oyuncular geceleri terk edilmiş enfekte inlerini yağmalamaya ve gündüzleri iktidarda olanların karanlık sırlarını keşfetmeye cesaret edebileceğiz. Ek olarak, oyuncuların hangi tarafta yer almak istediklerini seçmeleri gerekecek. Bu sayede kendi hikayelerimizi yazabileceğiz

Techland, Dying Light 2: Stay Human‘ı 7 Aralık‘ta piyasaya sürecek.

Ayrıca Dying Light hayranları, 26 Ağustos’ta yayınlanacak Dying 2 Know Gamescom Edition etkinliğini de kaçırmasın. O etkinlikte paylaşılan içeriklerin detaylarından da sizleri mutlaka haberdar edeceğiz.

Dying Light 2 Işın İzleme Fragmanı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol