Dying Light 2 Açık Dünyası Oyuncunun Eylemlerine Tepki Verecek

Dün, Techland'in Dying Light 2'yi tanıttığı Dying 2 Know serisinin dördüncü yayını gerçekleşti. Bu sefer diğer şeylerin yanı sıra açık dünya ve oyun müziği hakkında daha fazla şey öğrenebildik.

Dying 2 Know serisinin dördüncü yayını, Dying Light markasının YouTube kanalında gerçekleşti. Birbirini izleyen bölümlerde Techland, yakında çıkacak olan Dying Light 2’nin çeşitli yönlerini tanıtıyor. Bu kez geliştirici ekip, açık dünyayı tartıştı, oyun müziğinin nasıl oluşturulduğunu sundu ve daha geniş bir izleyici kitlesini aktris Rosario Dawson’u anlattı. O, hikaye için çok önemli olan Lowan rolünü oynayacak. Yayının kaydını haberimizin altından izleyebilirsiniz.

Dying Light 2 Açık Dünyası

Dying Light 2 Açık Dünyası

Dying Light 2’nin açık dünyası, oyuncu kontrollü kahramanı Aiden Caldwell’in eylemlerine ve kararlarına tepki verecek. Olası seçeneklerden bazıları, şehri canlandırmak ve böylece sakinlerine zombi kıyametinden sonra medeniyeti yeniden inşa etme umudu vermek olacak.

Dying Light 2’nin müziklerinden Olivier Deriviere sorumlu. İşin ilginç yanı, oyun müziği The Beatles, Pink Floyd gibi ikonik grupların kullandığı, dünyanın en ünlü kayıt stüdyolarından biri olan Londra’daki Abbey Road Studios’ta kaydedildi. Yayın sırasında oyunun müziklerinden ilk parça da sunuldu.

Dying Light 2’nin yeni çıkış tarihinin 4 Şubat 2022 olduğunu hatırlatalım. Oyun PC, PS4, PS5, XOne, Xbox Series X/S ve Switch için çıkış yapacak. Bu arada Dying 2 Know serisinin önceki bölümleriyle ilgili bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca oyun ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için sizler için yazdığımız detaylı ön inceleme ve oyun hakkındaki tartışmalara buradan, buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol