Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dying Light 2’de Terkedilmiş Binaları Çiftlik Yapabileceğiz

Dying Light 2'nin geliştiricisi, oyunda bulunan ve restorasyondan sonra balkabağı çiftliği veya eğitim merkezi gibi birden fazla işleve hizmet edebilecek terk edilmiş yapılarla ilgili ayrıntıları paylaştı.

Dying 2 Know MORE‘un son bölümünde Dying Light 2’nin yaratıcısı, City Alignment sisteminin unsurlarından birisi olan terk edilmiş binalardan bahsetti. Bunlar, oyuncuların yenileyebilecekleri, onlara yeni özellikler kazandıracak ve böylece oyun dünyasının şeklini etkileyecek yapılar olacak. Ayrıca, hem savaş hem de hareket sistemi bağlamında yeni zorluklarla da tanıştık.

Dying Light 2

Dying Light 2’de İnşaat Mekaniği

Tymon Smektala’nın açıkladığı gibi, oyunun başında içlerinde bulabileceğimiz en yararlı eşyalar terkedilmiş binalarda olacak. Zamanla, “ikinci bir hayat” kazanacakları için bu tür binaları gruplardan birine atayabileceğiz. Yenilenen yapının yerine getirebileceği işlevler çok sayıda olacak. Yapıları, fırından başlayarak bir okula, bir eğitim tesisine ve bir balkabağı çiftliğine dönüştürebileceğiz.

Dahası, Dying Light 2’nin yenilenen binalarında benzersiz eşyalar bulabileceğiz. Ayrıca bu binalar bize yan görevler ve zorluklar verecek ve yeni NPC’lerle tanışabileceğiz. Yan görevler, parkur temelli savaş ve hareket mekaniği içerecek.

Savaş meydan okumaları, oyuncunun aşırı durumlarla başa çıkmasını gerektirirken, zorluklar ise hem yarış hem de kurye işleri olacak. Mario tarzında platform oyunları hayranı iseniz, parkur görevleri özellikle ilginizi çekecek.

YouTube video

Ek olarak, Dying Light’ın ilk bölümünün yeni nesil bir güncelleme alacağını öğrendik. Bu tür bilgiler Twitter’da ortaya çıktı. Daha fazla ayrıntı için hala beklememiz gerekecek.

Dying Light 2: Stay Human‘ın çıkışı 4 Şubat 2022‘de gerçekleşecek. Oyun; PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC‘de yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.