Dwayne Johnson, James Bond Karakterine Talip Oldu

Aksiyon filmlerinin vazgeçilmez aktörlerinden Dwayne "The Rock" Johnson, yeni James Bond olmak istediğini söyledi.

Yeni James Bond kim olacak? Uzun zamandır merak edilen bu soru, henüz yanıt bulmuş değil. 2005 yapımı Casino Royale filminden bu yana 007 rolünde izlediğimiz İngiliz aktör Daniel Craig, 25’inci James Bond filmi No Time To Die ile ikonik karaktere resmen veda etti. Rol için farklı aktörlerin isimleri geçerken, Dwayne Johnson‘dan dikkat çekici bir çıkış geldi.

Esquire ile bir röportaj gerçekleştiren oyuncu, bir sonraki James Bond olmak istediğini söyledi. Büyükbabasının Sean Connery’li You Only Live Twice’da Bond’un düşmanını canlandırdığını belirten Johnson, “Bu çok ama çok havalıydı. Ve onun izinden gitmek ve bir sonraki Bond olmak istiyorum. Fakat kötü adam olmak istemiyorum. Bond olmalıyım” ifadelerini kullandı.

“Yeni James Bond Ben Olmalıyım”

yeni james bond

Johnson’ın büyükbabası Peter Fanene Maivia, 1967 yılında vizyona giren beşinci James Bond filminde Spectre olarak bilinen gizli bir örgütün elemanı olarak rol almıştı. Johnson, muhtelemen yeni James Bond olmak istediğini söyleyerek espri yapıyor. Zira bugüne kadar ikonik karakteri canlandıran tüm oyuncular İngiliz iken, Johnson Amerikalı.

DC Sinematik Evreni‘ne girmeye hazırlanan ünlü aktör, aynı adlı filmde Black Adam karakterini canlandırıyor. Ayrıca filmde eski bir Bond da yer alıyor. İngiliz aktör Pierce Brosnan, Doctor Fate rolü ile karşımıza çıkacak.

Ünlü Aktör, Black Adam ile DC Evrenine Giriş Yapacak

dwayne johnson black adam

Black Adam çekimlerinin tamamlandığı müjdesini paylaşan Johnson, “Fiziksel ve zihinsel olarak tüm kariyerimin en zor girişimi. Her saniyeye değer. 1000’den fazla ekip üyesi, oyuncu ve yönetmen Jaume Collet-Serra’ya sonsuz teşekkürler. DC Universe’deki güç hiyerarşisi değişiyor” ifadelerini kullandı.

Black Adam, 29 Temmuz 2022‘de vizyona girecek. Bu arada Johnson’ın, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile birlikte başrolü paylaştığı Red Notice filminin Netflix’te yayınladığı bilgisini de araya sıkıştıralım.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol