Red Notice Netflix’te En İyi Açılışı Yaptı

Dizi ve Film Platformu Netflix'in pahalıya mal olan filmi Red Notice, Netflix'in en iyi açılış günü performansı ile hedefine ulaştı.

Son dönemin oldukça sevilen isimlerin başrolleri paylaşılan, yeni Netflix filmi Red Notice, platformun en iyi açılış günü performansına imza atmayı başardı.

Dönemin oldukça sevilen gözde oyuncuları ile filme güzellik katılan, Netflix’in aksiyon komedi türündeki yeni filmi olan Red Notice geçen hafta kullanıcıların beğenisine sunuldu. Çıkışı ile beraber Netflix’in hoşuna gidecek bir başarı yakaladı.

Red Notice En İyi Açılış Günü Performansına İmza Attı

Filmin başrol oyuncularından olan Ryan Reynolds, kişisel Twitter hesabı üzerinden Red Notice’in Netflix filmleri arasında en iyi açılış günü performansına imza atmayı başardıklarını belirtti. Üzülerek belirtecek olursak hem Ryan, hem de şirket bu konu hakkında bir istatistik paylaşmadı. Fakat dizinin oyuncu kadrosundan böyle bir başarı adeta kaçınılmazdı.

Red Notice


Büyük bir olasılıkla ilk 28 günün sonrasında platformun en çok izlenen filmi olarak kendini tanıtacak. Filmin inceleme puanlarına bakıldığında tam anlamıyla iç açıcı değildi fakat insanlar bu olaya çok da aldırış etmemiş gibi duruyor.

Filmi isterseniz şu anda Netflix’ten izleyebilirsiniz. Filmin konusuna değinecek olursak; dünyanın en çok aranan sanat eseri hırsızının peşine düşen bir Interpol ajanının hikayesini konu ediyor. İnterpol tarafından dünyanın en çok aranan insanlarını yakalamak için kırmızı bülten çıkarıldığında, FBI’ın en iyi profil uzmanı John Hartley harekete geçer. Dünyanın en çok aranan sanat hırsızı The Bishop’un peşine düşen John, bu süreçte dünyanın en iyi sanat hırsızı olan Nolan Booth ile ortak olmak zorunda kalır. Yaşanan bir dizi olayın ardından üçlü kendilerini dünyanın dört bir yanındaki tenha bir hapishanede, bir dans pistinde, ormanda ve hepsinden de kötüsü birbirlerinin çalıştıkları şirketlerde bulur.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol