Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Destiny Mobile Geliştirilme Aşamasında

Destiny Mobile, Diablo Immortal'a da yardımcı olan NetEase ile ortaklaşa geliştirilecek.

Yakın tarihli bir rapora göre Bungie, Çinli yayıncı NetEase ile birlikte bir Destiny Mobile geliştirmeye başladı. Rapor, daha önce geçen yıl bir Destiny projesi için bir iş listesi tespit eden The Game Post‘tan geldi. Bugün ise NetEase sanatçısının LinkedIn’de Bungie ile işbirliği içinde “habersiz bir FPS mobil oyunu” geliştirmeye yardımcı olduklarını yayınladığı görüldü.

Bir kaynak The Game Post’a, söz konusu oyunun aslında Destiny Mobile ile ilgili olduğunu ve kaynağın kendisi belirtilmese de “iki yıldan fazla bir süredir” geliştirilmekte olduğunu söyledi ancak bu oyunun Destiny 2 ile ilgili olması mümkün değil ve görünüşe göre Destiny evreninde geçen farklı bir proje olacak. Ayrıca tamamen mobil platformlar için yayınlanacak.

Destiny Mobile Sinyalleri Önceden Verilmişti

Destiny Mobile

Son zamanlarda NetEase, Blizzard’ın son derece tartışmalı Diablo Immortal’ı geliştirmesine yardımcı oldu ancak şirketin çok sayıda başka başarılı oyunu da mevcut. Ocak ayında Sony’nin Bungie’yi kabaca 2,6 milyar sterline mal olacak bir anlaşmayla satın alacağı açıklandı. Daha sonra 18 Mayıs’ta düzenlenen bir kurumsal strateji toplantısında Sony, “daha çok platforma yayılacağız” dedi.

Bu, Bungie’nin NetEase’in ile ortaklaşa geliştirdiği bir proje ile ile mobil oyun alanını sürdürmeye çalışmak için potansiyel bir ilgiye dair bir ipucu olabilirdi. Bu yüzden Destiny Mobile’ı görmek açıkçası bizim için büyük sürpriz olmaz. Ayrıca Diablo Immortal ne kadar eleştirilse de para bastığı da göz ardı edilemez bir gerçek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.