Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Dark Souls 3 İçin Devasa Bir Mod Yayınlandı

FromSoftware'ın efsanevi oyunlarından Dark Souls 3, yepyeni bir mod alıyor. Oldukça genişletilmiş olan bu mod, hala düzenlemeler almaya devam ediyor.

FromSoftware’in Soulsborne oyun serisi; dövüş mekanikleri, benzersiz hikaye anlatımı ve daha birçok detaylarıyla bol bol övgü aldı. Oyun hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden inanılmaz derecede olumlu tepkiler aldı. Soulsborne oyunlarına çok fazla ilgi geldiğinden dolayı geliştirici; Elden Ring’i kolaylaştırmaktan Dark Souls 3’e birçok yenilik getirmeye kadar birçok geliştirme yapıyor.

Dark Souls Archthrones, Dark Souls 3 için oyunculara ana oyunda bulunan alternatif bir hikaye ve keşfedilecek beş benzersiz dünya sunan en son mod oldu. Dark Souls Archthrones, oyuncunun ana görevi tamamlamak için üstesinden gelmesi gereken birçok zorlu düşman ve boss içeriyor. Yeni düşmanların yanı sıra, oyuncuların tanışabileceği bazı müttefikler de olacak.

Dark Souls 3 Modu Geliştirilmeye Devam Edecek

Dark Souls 3

Dark Souls Archthrones geliştirme ekibi, yeni mod konusunda oldukça iddialı. Zaman içinde ekip, Dark Souls Archthrones yayınlanmadan önce daha fazla düşman, yeni görevler ve yeni eklemeler getirmeyi umuyor. Şimdiye kadar, modun geliştirilmesi iki yılı aşkın bir süredir devam ediyor ancak yine de Archthrones üzerinde çalışan ekibin yapacak çok şeyi var gibi görünüyor.

Dark Souls 3 için oyuncuların Archthrones’ı beklerken tadını çıkarabilecekleri başka genişleme boyutlu modlar da var. Son zamanlarda bir mod, oyuna 2015 oyunundaki mekaniklerle tamamlanmış bir Bloodborne revizyonu verdi. Ayrıca serinin bir devamı olarak hayranlar tarafından yapılan Dark Souls 4‘e benzer bir tada sahip Convergence var.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.