Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Tek Bir Adım Dahi Atmadan Dark Souls 3’ü Bitiren Oyuncu

Bir oyuncu, FromSoftware'ın efsanevi oyunlarından Dark Souls 3'ü tek bir adım dahi atmadan bitirmeyi başardı. İşte o anlar.

Bugünlerde Elden Ring ile ortalığı kasıp kavuran FromSoftware’ın efsanevi oyunlarından Dark Souls 3, çok ilginç bir olaya sahne oldu. 1 milyona yakın abonesi bulunan YouTuber ymfah, ünlü RPG’yi yürümeden bitirmeyi başardı.

Karakter, hem ilerlemek hem de dövüşmek için hareket etse de, gerçek manada tek bir adım dahi atmıyor. Bu ilginç deneyimi 55 dakikalık bir video ile ölümsüz kılan Dark Souls 3 oyuncusu, kısa sürede 1,5 milyona yakın izlenme aldı.

Dark Souls 3’ü Yürümeden Bitirmeyi Başardı

dark souls 3 oyuncusu

Oyunu yürümeden bitirmek için başlangıçta Thief sınıfını seçen YouTuber, Bandit Knife silahı sayesinde karakterin her hamlede ileriye doğru birkaç adım atmasını sağladı. Karakterin yürümesini önlemek için PS4 denetleyicisindeki sol analog çubuğunu devre dışı bırakan ymfah, kendisini adadığı bu zorlu görevi başarıyla tamamlamayı bildi.

FromSoftware oyunları hakkında çok sayıda ilginç videosu bulunan YouTuber, son içeriği ile büyük bir ilgi çekti. 55 dakika uzunluğundaki video, ilk kez yayınlandığı 7 Nisan’dan bu yana 1,5 milyona yakın görüntülenme elde etti.

İşte O Anlar:

Öte yandan Elden Ring speedrun rekorları da YouTube’u etkisi altına almış durumda. Daha önce sizlerle paylaştığımız gibi Distortion2 adındaki bir kullanıcı, FromSoftware’ın yeni rol yapma oyununu 8 dakika 56 saniyede bitirerek yeni bir dünya rekoruna imza atmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.