Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Ücretsiz Yeni bir Mod Alıyor

Sevilen aksiyon RPG oyunu Assassin's Creed Valhalla, ücretsiz yeni bir mod alıyor. Forgotten Saga olarak adlandırılan mod, oyuna yeni silahlar ve yol haritası ekliyor.

Assassin’s Creed Valhalla, 2 sene önceki lansmanının ardından ücretsiz yeni bir mod alıyor. Bu ücretsiz mod roguelite’lerden ilham alarak oluşturuldu. Forgotten Saga olarak adlandırılan modda Eivor, Niflheim’daki düşman dalgalarına karşı savaşıyor. Bu yeni mod; ikinci bir Mastery Challenges, yeni silahlar ve yeni Tombs Of The Fallen‘ı içeren bir yol haritası ekliyor.

Bu genişlemenin çıkış yapmasının sebebi Assassin’s Creed serisinin 15. yıl dönümü kutlamaları yapması oldu. Ubisoft, çoğunlukla geçmiş serileri içeren ve her oyun için verdikleri emek hakkında konuşmalar yaptığı 90 dakikalık bir video yayınladı. Tombs bu sonbaharda gelecek ancak Forgotten Saga için henüz belirlenen bir tarih yok.

Assassin’s Creed Valhalla Etkinliği Eylülde Yapılacak

Assassin's Creed Valhalla

Bundan sonra ise planlar arasında Eivor’un hikayesinin son bölümünü anlatan başka bir ücretsiz bölüm daha olması yer alıyor. Ubisoft, Assassin’s Creed’in geleceği ile ilgili eylül ayında çok özel bir etkinlik yapacağını duyurmuştu. Bu, farklı zaman dilimlerinde geçen canlı hizmet oyunu Assassin’s Creed Infinity’yi yayınlama haberini içeriyor olabilir. Ya da söylentilere göre Valhalla gizli yan ürünü de ortaya çıkabilir.

Assassin’s Creed Valhalla sezonluk etkinlikler ve yeni meydan okuma tabanlı oyun modları gibi ücretsiz eklemelerle sürekli güncel tutuldu. Ayrıca yeni zırhlar, silahlar ve gemi görünümleri dahil düzinelerce kozmetik paket de yayınlandı. Oldukça sevilen bu oyunun geliştirmeleri uzun bir süre devam edecek gibi görünüyor.

Assassin's Creed Valhalla: The Forgotten Saga - Official Reveal Trailer | Summer of Gaming 2022

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.