Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla’dan Akıl Almaz Gelir!

Assassin's Creed Valhalla, 1 milyar dolardan fazla gelir elde etti ve Ubisoft imzalı ikonik seride bunu başaran ilk oyun oldu.

Yeni kazanç raporu için yatırımcılarla bir araya gelen Ubisoft patronu Yves Guillemot, Assassin’s Creed Valhalla‘nın yeni bir dönüm noktasına ulaştığını açıkladı. Guillemot, Viking döneminde geçen oyunun 1 milyar dolardan fazla gelir elde ederek seri tarihine geçtiğini söyledi.

Assassin’s Creed evreninin 12’inci ana oyunu ve tüm serideki 22’inci oyunu olan Valhalla, 2020 yılının sonlarında piyasaya sürülmüştü. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen RPG, Vikingler’in 873’teki İngiltere istilasının kurgusal bir tarihini anlatıyor. Oyuncular, Suikastçı Kardeşliği ile Tapınak Şövalyeleri arasındaki çatışmanın ortasında kalan bir Viking akıncısı olan Eivor‘u kontrol ediyor.

Valhalla’nın Geliri 1 Milyar Doları Geçti

Assassin's Creed Valhalla

Çıkışının ardından çok sayıda içerik güncellemesi alan Assassin’s Creed Valhalla, bu yönüyle de serinin en fazla desteklenen oyunu oldu. Valhalla’nın ilk season pass’i yeni harita ve hikayelere sahip olan İrlanda ve Paris genişletmelerini içeriyordu.

Oyun, sezonluk etkinlikler ve yeni meydan okuma tabanlı oyun modları gibi ücretsiz eklemelerle sürekli güncel tutuldu. Ayrıca yeni zırhlar, silahlar ve gemi görünümleri dahil düzinelerce kozmetik paket de yayınlandı. Assassin’s Creed Valhalla’nın 40 saatlik yeni eklenti paketi Dawn of Ragnarök ise mart ayında çıkacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.