Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Zenless Zone Zero Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Genshin Impact geliştiricisi HoYoverse, bir sonraki oyunu Zenless Zone Zero'yu resmen duyurdu.

Genshin Impact geliştiricisi HoYoverse, bir sonraki oyunu Zenless Zone Zero‘yu resmen tanıttı. HoYoverse bu hafta başlarında, ana sayfasında 1980’lerden kalma bir oturma odasının içini andıran görüntülerle, şifreli bir web sitesi aracılığıyla yeni oyununu tanıtmıştı. Etkileşimli kadranlara sahip bir TV, site ziyaretçilerinin kısa tanıtım kliplerini izlemesine izin vererek ilgi odağını oluşturmuştu.

Eskiden miHoYo olarak bilinen HoYoverse, büyük ölçüde Genshin Impact’in popülaritesindeki meteorik yükseliş sayesinde son birkaç yılda inanılmaz bir başarı elde etti. Oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu Eylül 2020’de PC, PS4 ve mobil cihazlara ulaştı ve oyuncuları düzenli olarak yeni deneyimler sunmaya devam eden fantastik bir maceraya atılmaya davet etti. Artık Zenless Zone Zero ile yeni bir maceraya adım atıyoruz.

Zenless Zone Zero Beta Sürecine Kayıtlar Açıldı

Zenless Zone Zero
Genshin Impact geliştiricilerinin yeni aksiyon oyunu.

Daha önce söz verildiği gibi, HoYoverse bugün bir sonraki büyük projesi olan Zenless Zone Zero ile ilgili ayrıntıları açıkladı. Geliştirme ekibi, aksiyon oyununu oldukça uzun bir fragmanla tanıttı ve hayranlarını New Eridu metropolüne davet etti. Oyunda, diğer kullanıcılarla Komisyon almak, oyuncular yeni gruplarla tanışıp bir komployu ortaya çıkarmak için ellerinden geleni yaparken, deneyimin merkezinde duracak.

Özellikle Zenless Zone Zero, PC ve iOS cihazlarında henüz belirtilmeyen bir zamanda çıkış yapacak. Oyunu erken denemek istiyorsanız, HoYoverse web sayfası aracılığıyla bir ankete katılarak bir Beta Testine kayıt olabilirsiniz. Aşağıda bağlantısı verilen videodaki fragmana göz atın:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.