Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Genshin Impact Ekibinin Yeni Oyunu Zenless Zone Zero Duyuruldu

Popüler Genshin Impact'in geliştiricisi miHoYo, Zenless Zone Zero olarak bilinen geliştirme aşamasındaki yeni bir oyun için bir tanıtım sitesi yayınladı.

Çinli geliştirici miHoYo, Genshin Impact’i piyasaya sürdükten sonra sektörün en büyük isimlerinden birisi haline geldi. Zenless Zone Zero isimli yeni oyunlarını tanıtan ekip, Genshin Impact sevenler arasında büyük bir heyecan yarattı. İlk oyunlarıyla sadece mobil platformlarda 3 milyar dolar gelir eden eden Çinli şirketin yeni oyunlar için bütçe sıkıntısı yok.

Bu oyun, Honkai: Star Rail veya Genshin Impact gibi şu anda üretilmekte olan diğer oyunlardan bağlantısız bir şekilde miHoYo’dan gelen yepyeni bir marka olacak. Şu anda oyun hakkında pek bir şey açıklanmadı. Oyunun türü bile henüz belli değil ancak Zenless Zone Zero için resmi bir Twitter hesabı oluşturuldu ve şimdiden bir gönderi paylaşıldı.

Zenless Zone Zero Muhtemelen FPS Oyunu Olacak

Zenless Zone Zero
Zenless Zone Zero 13 Mayıs 2022’de tanıtılacak.

Paylaşılan gönderideki mesaj, gizemli bir sesle oyuncunun Zenless Zone Zero‘da olup bitenlerin bir parçası olduğunu belirten gizemli bir sesle, bir kıyamet günü olayının gerçekleştiğini belirten bir kayıt. Alt düğmeye tıkladığınızda, bir şehrin dev bir mor kubbe tarafından yutulduğunu ve güvenliğin sakinleri tahliye ettiğini görüyoruz. Televizyonu açtığımızda ise 13 Mayıs 2022 tarihini görüyoruz.

Önümüzdeki hafta sonu daha fazlası açıklanacak olsa da, endüstri analisti Daniel Ahmad Twitter’da bu oyunun miHoYo’nun bir süredir geliştirmekte olduğu bir FPS nişancı oyunu olduğunu paylaştı. Bazı hayranlar bu oyun hakkında biraz endişeli, başka bir oyun duyurusunun Genshin Impact’in Switch versiyonu ve Honkai: Star Rail gibi diğer projelerdeki ilerlemeyi yavaşlatabileceğine dikkat çekti.

Ne olursa olsun, hayranların bu korkuların temelli olup olmadığını görmek için Zenless Zone Zero‘nun resmi duyurusunu beklemesi ve görmesi gerekecek. Önümüzdeki hafta daha fazla bilgi için bizleri takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.