Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yu-Gi-Oh! Master Duel Challenger Cup Turnuvası Başlıyor!

Yu-Gi-Oh! Master Duel Challenger Cup, popüler kart oyununun ilk e-Spor turnuvası olacak.

Konami, Yu-Gi-Oh! Master Duel için önümüzdeki ay başlayacak olan “Challenger Cup” adlı yeni bir rekabetçi turnuva serisini resmi olarak duyurdu. Konami’nin son derece popüler ticari kart oyunu için en yeni çevrimiçi oyun, bu yılın başlarında sürpriz lansmanıyla büyük bir başarı elde etti.

Yeni Yu-Gi-Oh oyunu Steam’de hızla rekorlar kırdı ve birçok platformda milyonlarca kez indirildi. Şimdi, Konami’nin daha önce Master Duel’in rekabetçi bir platform olarak hizmet etmesini planladığını belirtmesiyle, geliştirici oyunun ilk resmi turnuva serisini açıkladı.

Yu-Gi-Oh! Master Duel Challenger Cup’a Katılım Ücretsiz

Yu-Gi-Oh

Bu turnuva, Konami’nin Kazuki Takahashi tarafından oluşturulan kart oyunu için Yu-Gi-Oh! Master Duel’i rekabetçi bir platform olarak tanıtmaya yönelik ilk adımları olmayacak. Master Duel başlangıçta, Duel Links gibi oyunların ve büyük etkinliklerde fiziksel takas kart oyununun yanında yer alacak oyun için üst düzey bir platform olarak pazarlandı.

Konami ayrıca bu yılın başlarında düzenlediği Duelist Cup etkinliğiyle oyun içinde üst düzey rekabeti teşvik etme yönünde adımlar attı. Bugün ise, Avrupa’daki Master Duel oyuncuları yakında bir Konami etkinliğinde becerilerini gösterme şansına sahip olacak.

Konami, Pazar günü Yu-Gi-Oh! içerik yaratıcıları. Challenger Kupası 17 Aralık’ta başlayacak ve 85 tane “girişi ücretsiz çevrimiçi turnuva” ile Şubat ortasına kadar devam edecek. Turnuva serisinin şu anda Avrupa’ya özel olduğuna varsayıyoruz çünkü turnuva oyunun Avrupa şubesi tarafından organize edilecek.

Konami, Master Duel turnuva serisinin nasıl yapılandırılacağı veya Challenger Cup’ın diğer bölgelere genişletilip genişletilmeyeceği hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamadı. Ayrıntılar için bizleri takip etmeye devam edin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.