Spider-Man: No Way Home’dan Heyecanı İkiye Katlayan Yeni Fragman!

Yılın en merak edilen filmlerinden Spider-Man No Way Home'dan yepyeni bir fragman yayınlandı. Soluk soluğa geçen fragman, eski Spider-Man serilerinden bazı tanıdık yüzleri yeniden karşımıza çıkarıyor.

Yeni Spider-Man No Way Home fragmanı sonunda burada! Yılın en merak edilen Marvel filmi, başrolünde Tom Holland‘ın olduğu Spider-Man üçlemesine son noktayı koyacak. Geçtiğimiz ağustos ayında yayınlanan ilk fragmanda, 2004 yapımı Spider-Man 2 filminin kötü adamlarından Doktor Octopus ve Green Goblin‘in geri dönüşüne tanıklık etmiştik.

Spider-Man No Way Home fragmanı

Spider-Man No Way Home’un son fragmanı ise kahramanımız Peter Parker’ın son mücadelesine daha derin bir bakış sunuyor. Yukarıdaki iki karakterin yanı sıra Electro, Sandman ve Lizard gibi eski Spider-Man serilerinin kötüleri de çoklu evrenin yaratılması nedeniyle Parker’ın karşısına çıkıyor.

Fragmanda Doktor Octopus’un Parker’a “Sen Peter Parker değilsin” dediğini görüyoruz. Bildiğiniz gibi Doktor Octopus’un geldiği dünyada Spider-Man’i Tobey Maguire canlandırıyor. Electro ve Lizard da Spider-Man olarak Andrew Garfield‘ın karakterini biliyorlar.

yeni spider-man filmi

Yeni Spider-Man No Way Home fragmanında eski Örümcek Adam’lar Maguire ve Garfield’dan hiçbir iz yok. Fakat bu filmde onları görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Her ne kadar Garfield ısrarla No Way Home’da yer almadığını söylese de, Marvel hayranları üç Spider-Man neslinin de aynı filmde buluşma ihtimalini dışlamıyor.

Yönetmen koltuğunda Jon Watts’ın oturduğu yeni Spider-Man filmi, ülkemizde 17 Aralık‘ta vizyona girecek. Dilerseniz, 2021-2023 yılları arasında yayınlanacak tüm MCU filmlerine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Marvel filmleri izleme sırasına yönelik rehberimize de göz atabilirsiniz.

Yeni Spider-Man No Way Home Fragmanı:

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol