Yeni Örümcek Adam Üçlemesi Hakkında Açıklama

Başrolünde Tom Holland'ın olduğu yeni bir Spider Man üçlemesi yolda gibi görünüyor!

Marvel Sinematik Evreni’nin (MCU) yeni filmi Örümcek Adam Eve Dönüş Yok için heyecanlı bekleyiş sürerken, Tom Holland‘ın akıbetinin ne olacağı konusu hala belirsizliğini koruyor. Sony Pictures yapımcısı Amy Pascal ısrarla Holland’ı bırakmayacaklarını söylese de, yeni Örümcek Adam üçlemesi hakkında resmi bir açıklama duymadık.

Marvel Studios ve Sony Pictures, 2015 yılından bu yana Spider Man özelinde birlikte çalışıyor. 2016’da Captain America: Civil War ile MCU’ya katılan Holland, o zaman beri dört kez karakteri canlandırdı. Bunlardan ikisi solo, ikisi ise Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame içindi. Şimdi ise üçüncü bağımsız Örümcek Adam filmi Eve Dönüş Yok’ta karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni Örümcek Adam Filmi 17 Aralık’ta Vizyonda

Örümcek Adam Eve Dönüş Yok’un Los Angeles galası sırasında Variety ile konuşan Pascal, MCU’da geçecek olası bir yeni Örümcek Adam üçlemesi hakkında kaçamak cevaplar verdi. Sony ve Marvel Studios’un ortaklığının ilerleyeceğini söyleyen ünlü yapımcı, bunun dışında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Yeni Örümcek Adam filmi, Peter Parker’ın, Doc Ock (Alfred Molina) ve Green Goblin (Willem Dafoe) de dahil olmak üzere, çoklu evrendeki kötü adamlarla mücadelesine sahne olacak. Ayrıca henüz doğrulanmasa da, eski Spider Man’ler Andrew Garfield ve Tobey Maguire‘ı da filmde izleme şansımız var.

Tüm Örümcek Adamlar Tek Bir Filmde Buluşabilir

yeni örümcek adam üçlemesi

Yukarıda da söylediğim gibi Pascal, daha önce yeni Örümcek Adam üçlemesi planladıklarını belirtmiş, ancak bu açıklama ne Sony ne de Marvel Studios tarafından doğrulanmıştı. Hatta Sony’e yakın bazı kaynaklar, şirketin planlarında henüz başka bir üçlemenin olmadığını iddia etmişti.

Yönetmen koltuğunda Jon Watts‘ın oturduğu Örümcek Adam Eve Dönüş Yok, ülkemizde 17 Aralık‘ta vizyona girecek. Film, 2 saat 30 dakikalık (150 dakika) süresi ile şimdiye kadarki en uzun MCU yapımlarından biri olacak.

Avatar of Berk Baylançiçek
Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Daha önce Tamindir, Webtekno ve SDN gibi sitelerde içerik editörlüğü yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol