Tom Holland’dan Spider-Man’e Veda Gibi Açıklama

Marvel Sinematik Evreni'nde (MCU) Spider-Man'i canlandıran Tom Holland, ikonik karakteri daha ne kadar uzun süre oynayacağından emin olmadığını söyledi.

Marvel’ın en sevilen karakterlerinden Spider-Man‘in beyaz perdedeki yüzü olan Tom Holland, Marvel Sinematik Evreni‘ndeki (MCU) geleceğine dair samimi açıklamalarda bulundu. GQ’ya verdiği röportajda konuşan Amerikalı aktör, “Belki de hayatıma devam etme zamanım gelmiştir” diyerek, ikonik karaktere veda edebileceğinin sinyalini verdi.

Holland ayrıca Spider-Man: Into the Spider-Verse’deki başrolünden bu yana popülaritesi ancak artan bir karakter olan Miles Morales‘in yer aldığı bir filmin çekilmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. “Peter Parker hayatımın önemli bir parçası” diyen başarılı oyuncu, karakteri canlandırmaktan her zaman büyük bir keyif aldığını belirtti.

“Spider-Man’i Daha Ne Kadar Oynayacağımdan Emin Değilim”

spider-man tom holland

Öte yandan Sony Pictures Entertainment’ın Sinema Filmleri Grubu Başkanı Amy Pascal’ın Holland’ı bırakmak gibi bir planı yok. Pascal verdiği bir röportajda, “Onunla 100 tane daha yapması hakkında konuştum. O olmadan asla Spider Man filmleri yapmayacağım. Şaka mı yapıyorsun?” demişti.

Jon Watts’ın yönetmenliğindeki No Way Home, 2017 yılında başlatılan Spider Man üçlemesinin son filmi olarak 17 Aralık‘ta vizyona girecek. Heyecanla beklenen filmden yayınlanan yeni fragman, kahramanımızın Green Goblin, Doctor Octopus, Electro ve Sandman dahil olmak üzere pek çok düşmanla baş etmek zorunda kalacağını göstermişti. Ayrıca henüz doğrulanmasa da, eski Spider Man’ler Andrew Garfield ve Tobey Maguire‘ı da filmde izleme şansımız var.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol