Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

No Way Home, Marvel’ın Son Spider Man Filmi Mi Olacak?

Spider Man serisinin yapımcısı Amy Pascal, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan No Way Home'un Marvel'ın son Spider Man filmi olmayacağını ve Tom Holland'ın karakteri canlandırmaya devam edeceğini söyledi.

Marvel Studios’un son alametifarikası Spider Man No Way Home, sadece birkaç hafta sonra vizyona girecek. ABD’de biletleri satışa çıktığı gibi tükenen Marvel filmi, açılış hafta sonunda 100 milyon doları görebilecek bir potansiyele sahip. Serinin hayranlarına görkemli bir final yaşatmaya hazırlanan No Way Home, sadece Tom Holland‘ın Spider-Man’i oynadığı film üçlemesini tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda Doctor Strange tarafından yapılan yanlış bir büyü nedeniyle önceki Spider Man filmlerinin kötülerini tek bir filme topluyor.

Peki, Spider Man No Way Home, Holland’ın Marvel Sinematik Evreni‘ne (MCU) vedası anlamına mı geliyor? Görünüşe göre hayır. Fandango ile bir röportaj gerçekleştiren yapımcı Amy Pascal, “Bu, Marvel ile yapacağımız son ​​Spider-Man filmi olmayacak. Tom Holland ve Marvel ile bir sonraki Spider-Man filmini yapmaya hazırlanıyoruz. Mevcut seriyi üç film olarak düşünüyoruz ve şimdi sonraki üçe geçeceğiz. Bu, MCU filmlerimizin sonuncusu değil” dedi.

Marvel, Tom Holland’a Veda Etmek İstemiyor

spider man no way home tom holland

Captain America: Civil War, Avengers: Infinity War ve Avengers: Endgame’in yanı sıra üç bağımsız Spider Man filminde yer alan Holland, kostümü sırtına geçirdiğinde henüz 19 yaşındaydı. Yakın zaman önce GQ’ya verdiği röportajda konuşan 25 yaşındaki Amerikalı aktör, “Belki de hayatıma devam etme zamanım gelmiştir” diyerek, ikonik karaktere veda edebileceğinin sinyalini verdi.

Holland ayrıca “Belki de Spider Man için en iyisi bir Miles Morales filmi yapmalarıdır. Peter Parker’ı da hesaba katmak zorundayım çünkü o hayatımın önemli bir parçası ama 30 yaşımdan sonra hala Spider Man oynuyorsam, yanlış bir şey yapmışım demektir” ifadelerini kullanmıştı. Green Goblin, Doctor Octopus, Electro ve Sandman gibi ikonik kötülerin geri dönüşüne sahne olacak olan Spider Man No Way Home, 17 Aralık‘ta vizyona girecek.

2021’den 2023’e kadar yayınlanması planlanan tüm Marvel filmlerine buradan göz atabilirsiniz. Ayrıca Marvel filmleri izleme rehberimiz de ilginizi çekebilir.

Spider Man No Way Home Fragmanı:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.