Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Marvel Filmi Madame Web’in Kadrosu Genişliyor

Doğuştan kör bir kadın olan Cassandra Web'in hikayesine odaklanacak olan Madame Web kadrosuna Emma Roberts katıldı.

Madame Web filminin kadrosuna Dakota Johnson ve Sydney Sweeney katıldıktan sonra, başka bir yıldızın daha geleceği haberi geldi. American Horror Story, Scream Queens ve We’re The Millers’daki rolleriyle tanınan Emma Roberts; filmin yeni karakteri olarak seçildi. Madame Web‘in hikaye detayları hala gizemini koruyor ancak filmin başroldeki karakter için bir başlangıç ​​hikayesi olacağı düşünülüyor.

Madame Web, Spider-Man’in akıl hocası olan bir kahindir. Genellikle, kas zayıflığı durumunu engellemek için bir yaşam destek makineleri ağı oluşturan yaşlı bir kadın olarak tasvir edilir. Sony ve Marvel uyarlaması onun başlangıç ​​hikayesine odaklanacaksa, karakter filmde genç olarak yer alabilir. Filmin kadrosunun geri kalanında ise Celeste O’Connor, Isabela Merced ve Tahar Rahim yer alacak.

Madame Web 17 Temmuz 2023’te Çıkış Yapacak

Madame Web

Ayrıca yönetmen koltuğundaki SJ Clarkson; Jessica Jones, Succession ve Orange Is the New Black‘in bölümlerini yönetmesiyle tanınıyor. Filmin senaryosu, Morbius yazarları Matt Sazama ve Burk Sharpless tarafından yazıldı. Bu, Roberts’ın ilk Marvel filmi olacak. Madame Web, 17 Temmuz 2023‘te vizyona girecek. Başarılı oyuncularla dolu bir kadroya sahip olan film, hayranlarını şimdiden sabırsızlandırdı.

Sony ve Marvel’ın çalışmalarında başka bir Spider-Man spin-off’u var. Kraven the Hunter, Russell Crowe ve Ariana DeBose gibi aktörlerin yer aldığı filmde; Aaron Taylor-Johnson başrolü canlandırıyor. Çekimleri Mart-Haziran 2022 arasında yapılan filmin vizyon tarihi 13 Ocak 2023 olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.