Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Heyecanla Beklenen Yeni Marvel Filmi Ertelendi!

Sony Pictures tarafından geliştirilen Marvel filmi Madame Web'in vizyon tarihi 3 ay ertelendi. Stüdyo ayrıca 2023'te yayınlanması planlanan isimsiz bir Marvel projesinin daha 2024 yılına kaydırıldığını açıkladı.

Sony Pictures, 2023 Marvel filmlerinden ikisini ertelendi. Başlangıçta gelecek yılın temmuz ayında vizyona girmesi planlanan Madame Web, 3 ay sonraya yani 6 Ekim 2023’e kaydırıldı. Ek olarak, 6 Ekim 2023 tarihi için ayarlanan isimsiz bir Marvel filmi de 7 Haziran 2024’e ertelendi.

Marvel karakterlerine çektiği filmleri Sony Pictures Marvel Karakterleri Evreni altında toplayan Sony, kendi sinematik dünyasını genişletmeye devam ediyor. Dakota Johnson, Emma Roberts ve yakın zamanda projeye dahil olan Adam Scott’lı oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Madame Web, Spider-Man bağlantısı sebebiyle büyük bir merak uyandırıyor.

Madame Web’i Dakota Johnson Canlandıracak

marvel filmi madame web

Beyaz perdede Dakota Johnson tarafından canlandırılacak olan Madame Web, Marvel çizgi romanlarında örümcek ağına benzeyen yaşam destek makineleriyle çevrili bir hastane yatağına hapsedilmiş yaşlı ve telepatik güçleri olan bir mutanttır. Yetenekleri, onu Peter Parker’ın en güçlü bir müttefiki yapsa da, fiziksel açıdan kötü adamlarla savaşamaz.

Geliştirme aşamasında olduğu bildirilen isimsiz Marvel filmi hakkında ise pek fazla şey bilinmiyor. Bu arada Sony, Spider-Man evreninin bir başka üyesi olan Kraven The Hunter‘ı da beyaz perdeye taşıyor. Filmin başrolünde, daha önce MCU’da Pietro Maximoff’u canlandıran Aaron Taylor-Johnson yer alıyor. Çizgi roman uyarlaması, 13 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

2023’te vizyona girecek yeni Marvel filmlerine buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz, Marvel filmleri izleme sırası hakkındaki rehberimize de göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.