Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Bir Overwatch 2 Beta Gelecek Mi?

3 farklı karakterin yer aldığı Overwatch 2 beta testlerinde yalnızca iki karakteri tanımıştık. Tüm oyuncular yeni bir beta beklerken, şirketin başkan yardımcısı testlerin sona erdiğini bildirdi.

Blizzard’ın ticari lideri ve Başkan Yardımcısı Jon Spector’a göre Overwatch 2’nin üçüncü betası gerçekleşmeyecek. Spector bir tweette, “Oyuncuların istekli olduklarını ve üçüncü bir Beta olasılığı hakkında sorular sorduğunu görüyoruz. Ocerwatch 2’yi günlük olarak test etmeye devam edecek olsak da, herhangi bir ek genel Beta testi planlamıyoruz.” dedi.

Spector açıklamanın devamına: ‘‘Alfa ve 2 genel beta testlerimizden aldığımız tüm değerli geri bildirimlerle, 4 Ekim‘de mümkün olan en iyi oyunu piyasaya sürmeye odaklayacağız.” diye ekledi. Üç yeni kahraman olduğu ve Sojourn ile Junker Queen‘in betalarının çıktığı göz önünde bulundurulursa, kesinlikle üçüncü bir beta mümkün gibi görünüyordu.

Overwatch 2, 4 Ekim’de Erken Erişimde Çıkacak

Overwatch 2

Ayrıca Nintendo Switch oyuncuları, devam oyununun nasıl performans göstereceğini henüz göremedi. Switch oyuncularına da fırsat tanımak oldukça iyi bir fikir olurdu ancak şirket kesin kararını vermiş gibi görünüyor. Blizzard şimdiye kadar aldığı geri bildirimlerden memnun ve oyun canlı hizmet olacağı için sık sık güncelleme alacak Ekim ayında erken erişimde piyasaya sürülecek olan oyun, lansmandan sonra da değişiklikler yapacak.

Blizzard ise olası bir Beta testi konusunda resmi bir açıklama yapmadı. Fikirlerinin değişmeyeceğini düşünmekle birlikte sık sık güncelleme yapılacağı biraz rahatlatıyor. Overwatch 2, orijinal oyunun yerini alacak ve oynaması ücretsiz olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.