Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2: Junker Queen Yetenekleri Tanıtıldı

Tank kahramanı, 28 Haziran'da başlayacak olan PvP kapalı betasında oynanabilir olacak ve yakın muharebe hasarına, düşmanları yaralamaya ve müttefikleri güçlendirmeye odaklanacak.

Overwatch 2’nin 28 Haziran’da başka bir kapalı PvP betası olacak ve iki yeni harita (Rio ve Portekiz) ve Junker Queen isimli yeni bir kahraman eklenecek. Junkertown’un yeni Tankı ve her yönüyle agresif lideri ilginç bir geçmişe ve yeteneklere sahip. Twitter‘da paylaşılan yeni bir gönderide, geliştirme ekibi kahramanın tüm yeteneklerini tanıttı.

Overwatch 2, canlı hizmet modeline geçecek ve Savaş Bileti benzeri bir sistem aracılığıyla ödüller sunacak. Bu yeni Savaş Bileti, oyunculara yeni eşyalar kazanma şansı sunacak ve geliştiricilere bu eşyaları daha sık ve tutarlı bir şekilde güncelleme fırsatı verecek. Kapalı PvP betası 28 Haziran’da yayınlanacak oyunun Junker Queen isimli kahramanın yeteneklerine bir bakalım.

Overwatch 2: Junker Queen Yetenekleri

Junker Queen

Scattergun, bazı menzilli dövüşler için pompalı av tüfeği olacak. Carnage, Junker Queen’in düşmanları yaralayan ve zamanla hasar veren baltası olacak. Jagged Blade, yaralamalara da yol açabilen ancak uzaktan fırlatılabilen hızlı bir yakın dövüş saldırısı olacak ve yetenek yeniden etkinleştirildiğinde saldırı yeteneği size geri dönecek.

Commanding Shout, hareket hızını yüzde 30 artırırken, kahramanın sağlık puanını 200 ve müttefiklerininki 100 arttıracak. Ulti yeteneği Rampage, Junker Queen’i dönen bir saldırı ile ileriye doğru hücum ettirecek, yaralar açtıracak ve düşmanların iyileşmesini yavaşlatacak. Yaralar, zamanla verilen tüm hasarları iyileştiren pasif “Adrenaline Rush” ile iyi bir uyum içinde olacak.

Yaklaşan kapalı beta, PC’ler ve konsollar için geçerli olacak. Betaya katılmak isteyen oyuncuların Watchpoint Pack’i seçmeleri veya satın almaları gerekecek. Overwatch 2, 4 Ekim’de oynaması ücretsiz bir şekilde erken erişim olarak piyasaya sürülecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.