Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2’nin Canlı Hizmet Modelinin Detayları Açıklandı

Dün düzenlenen Overwatch 2 canlı yayını, hayranlara oyuna gelen yeni kahramanlara, haritalara ve özelliklere en kapsamlı tanıtımı sergiledi. Oyun, canlı hizmet modeline geçecek ve Savaş Bileti benzeri bir sistem aracılığıyla ödüller sunacak. Bu yeni Savaş Bileti, oyunculara yeni eşyalar kazanma şansı sunacak ve geliştiricilere bu eşyaları daha sık ve tutarlı bir şekilde güncelleme fırsatı verecek.

Overwatch 2 Erken Erişim tanıtım fragmanında görüldüğü gibi, oyuna silah tılsımları gelecek ancak açıklama etkinliği ek eşyaları ve geliştiricilerin bu eşyaları oyuna getirme konusunda ne düşündüklerini gösterdi. Silah tılsımları ve silah denetimi, Call of Duty ve diğer oyunların bir süredir silah tılsımları olduğu için Activision-Blizzard hayranlarının yabancı olduğu bir sistem değil.

Overwatch 2’nin Efsanevi Görünümleri

Overwatch 2

Overwatch evreni, silah kaplamaları olarak hazırlanmış birçok kozmetiğe sahip. Silah inceleme özelliğinin ön izlemeleri, kahramanların sahip olabileceği tılsımların çeşitliliğini sergiledi. Oyuncular, silahlarını incelemeye tepki veren benzersiz animasyonlara ve ses hatlarına sahip olacak. Yüksek profilli yeni kozmetik bilgiler, “Efsanevi Görünüm” katmanını tanıttı.

Bunlar, Overwatch 2 kahraman görünümleri için yeni en üst sıra olacak ve özelleştirilebilir ögelere sahip olacak; böylece oyuncular her Efsanevi görünümü kendilerine özgü hale getirebilecek. Overwatch ekibi, yeni Cyberdemon Genji’yi ve çeşitli değişiklikleri göstererek ilk Efsanevi görünümünü tanıttı ve hayranların gelecekte Cyberdemon Genji’nin efsanevi kaplamasını ve diğer efsanevi kaplamaları nasıl değiştirebileceklerini gösterdi.

Geliştiricilere göre Overwatch 2’nin oynaması ücretsiz modele geçişi, onlara yeni kahramanlar ve ödüller tanıtmak ve oyunun tazeliğini korumak için daha fazla fırsat verecek. Blizzard, orijinal Overwatch piyasaya çıktığından beri çok tartışılan bir konu haline gelen ganimet kutusu sisteminden de kurtuldu. Ayrıca Overwatch 2, oyuna düzenli olarak yeni içerik getirecek olan 9 haftalık sezonluk Savaş Biletleri sunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.