Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yeni Battlefield 5 Multiplayer Gamescom 2018 Fragmanı Yayınlandı

Battlefield 5 oldukça iddialı multiplayer özellikleriyle geliyor.

Electronic Arts ve DICE bugün Battlefield 5 için yeni multiplayer oynanış fragmanı yayınladı. Yapılan açıklamaya göre Battlefield serisinde ilk defa oyuncular kişiselleştirilmiş askerler, silahlar ve araçlar kullanabilecek, bunlarla 2. Dünya Savaşı deneyimine dahil olabilecek.

yeni battlefield 5 multiplayer gamescom 2018 fragmani yayinlandi 1

Battlefield 5’de bu sefer kendi bölüğümüzdeki özelleştirilmiş savaş rollerini her bir asker için ayrı ayrı seçebileceğiz. Daha sonrasında oyuna başlarken istediğimiz ekipmanları belirleyeceğiz. Dayanıklılıklarından tutun da ateş güçlerine kadar oyuncular Battlefield 5’de araç ve uçakların tamamını özelleştirebilecek. Yani Battlefield 5 bu sefer modifikasyon konusunda bir hayli geniş olacak.

Battlefield 5 ilk olarak geçtiğimiz Mayıs ayında duyurulmuştu ve 19 Ekim 2018 tarihinde de resmi çıkışını yapacak. Oyunun Deluxe Edition sürümünü satın alanlar ya da Origin Access üyeliği olanlar daha önceden oynayabilecekler.

Öncesinde Nintendo Switch söylentileri çıksa da, şimdilik bu Battlefield 5 için geçerli değil ve oyun sadece PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında satışa sunulacak. EA ve DICE oyunun PC sürümü için Nvidia ile ortak şekilde çalışıyor. Bu sebeple de oyuna yeni nesil Nvidia teknolojilerinin entegre edileceği konuşuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.