Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yapım Aşamasındaki PS5 Oyunu Sızdırıldı (Video)

Geliştirilmekte olduğu iddia edilen yepyeni bir PS5 oyununun görselleri sızdırıldı.

Twitter’da, henüz resmi olarak duyurulmamış bir PS5 oyunundan olduğu iddia edilen görseller yayınlandı. Yayınlanan kısa görüntülerde, büyük bir yaratığın bir binanın yan tarafına tırmandığı görülüyor. Yaratığa karşı savaşacak olması muhtemel karakter ise elinde silah ile binanın balkonunda yürüyor.

Görüntülerin, Unreal Engine 5’te geliştirilmekte olan bir bilim kurgu üçüncü şahıs nişancı oyununa ait olduğu iddia ediliyor. Genellikle önemli sızıntılar yapan DuskGolem, yeni oyunda çok daha fazlasının yer alacağını bildiğini ve bu görüntülerin daha eski bir yapıya ait olduğunu iddia etti.

Yeni PS5 Oyunu Online Olabilir

PS5

Sızdırılan nişancı oyununun, bilinmeyen bir harici stüdyo tarafından XDEV aracılığıyla geliştirildiği söylendi. Ek olarak Sony’nin daha fazla canlı hizmet oyunu geliştirmek istediği biliniyor bu nedenle yeni oyun, düzenlemelerin bir parçası olabilir. Daha öncesinde Returnal’ın PC sürümü de bu şekilde sızdırılmıştı. Bu yüzden bu iddialar doğrulanırsa Sony tarihine yine bir sızıntı fiyaskosu eklenecek.

Guerilla Games’in geçtiğimiz günlerde onayladığı çok oyunculu projesi de onaylanmadan aylar önce sızdırıldı. VGC, Guerrilla’nın Horizon’u çok oyunculu hale getirmeyi uzun süredir planladığını söyledi. Kaynaklar, co-op’un başlangıçta ilk Horizon oyunu için planlandığını ancak geliştirme ekibinin oyunun diğer alanlarına odaklanabilmesi için projenin rafa kaldırıldığını belirtti.

PS5 için bir Horizon Zero Dawn remaster’ının da geliştirme aşamasında olduğu bildirildi. Tüm bunların dışında, Lineage ve Guild Wars stüdyosu NCSoft’un Horizon MMORPG yapmak için Sony ile bir anlaşma yaptığı iddia edildi. Şimdilik kafa karıştırıcı birçok iddia var ancak yine de resmi açıklamaları beklemek zorundayız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.