Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Returnal PC’ye Geliyor!

Birçok sızıntının ardından nihayet Returnal PC sürümü duyuruldu. The Game Awards 2022 etkinliğinde, oyunun PC fragmanı gösterildi.

Bugün gece 3’te canlı yayınlanan The Game Awards 2022 etkinliğinde Sony, Returnal’ın PC’ye geleceğini duyurdu. Kısa bir fragmanla gösterilen PC sürümünün çok yakında geleceği belirtildi. Stüdyo, bir süredir oyunun PC sürümü üzerinde çalıştıklarını söyledi. Bu haftanın başında Oregon kod adlı bir oyun SteamDB listelerinde görülmüştü.

Ardından hayranlar Oregon projesinin Returnal olacağını tahmin etmeye başlamıştı. Bu yıl eylül ayında da Sony’nin yayınladığı bir videoda oyunun PC sürümü göze çarpmıştı. Bu detay çoğu kişi tarafından fark edilip yayılınca şirket, yüklediği videoyu kaldırmıştı. Ek olarak oyun geliştiricisi Hosemarque tarafından yapılan bir GDC sunumu sırasında, slaytlardan birinde oyunun PC’de çalıştığını belirten bir görüntü yakalanmıştı.

Returnal PC Sürümü Fragmanı Yayınlandı

Returnal

Returnal, 2021’de PlayStation’a özel olarak yayınlanan roguelike nişancı oyunu. Aksiyon dolu olan bu yapımda, canlandırdığımız karakter Selene’nin uzay macerasına yakından tanık oluyoruz. Oyun PS Store’da şu anda yıl sonu indirimiyle 399 TL’ye satılıyor. Ancak PC için nasıl bir fiyatlandırma yapılacağı henüz belirsiz. Fakat son çıkan oyunların 1000TL üzeri olduğunu göz önünde bulundurduğumda, bu oyunun akıbetinin de farklı olacağını sanmıyorum.

Al Pacino‘nun katılımıyla sürpriz bir an yaşatan The Game Awards 2022, ilginç duyurularla hız kesmeden devam etti. Adaylar ödüllerine kavuşurken, geliştiriciler de yeni projelerini duyurdu. Sizler için, gerçekleşen duyuruları takip ederek detaylıca duyuracağız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.