Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yakuza Oyunları PS Plus Platformuna Geliyor

İlk olarak 2005'te piyasaya sürülen Yakuza, yıllarca birçok projeyle devam etti. Yeni alınan habere göre bu oyunların çoğu PS Plus aboneliğine gelecek.

Sony, Sega’nın çok sevilen Yakuza serisinin yakında PS Plus abonelik hizmetine geleceğini duyurdu. Sony bugün blogunda, Kazuma Kiryu’nun yedi farklı hikayesini takip eden Yakuza serisindeki ana oyunların, önümüzdeki ay PS Plus aboneleri için sunulmaya başlayacağını duyurdu.

Yakuza, Ichiban Kasuga‘nın hikayesini anlatmak için, Yakuza Like A Dragon da hizmete katılacak. Yine de oyunların hepsi herkese gelmiyor. Yakuza: Like A Dragon; Essential, Extra ve Premium abonelik katmanlarında mevcut olacak. Ancak Yakuza 0, Kiwami ve Kiwami 2 yalnızca Extra ve Premium’da mevcut olacak. Sony, ana serinin geri kalanının yılın ilerleyen zamanlarında yalnızca Premium ve Ekstra aboneliklerde sunulacağını belirtti.

PS Plus Hizmeti, Bazı Yakuza Oyunlarını İçermeyecek

PS Plus  Yakuza

Yakuza ilk olarak 2005‘te PlayStation 2’ye geldi. RPG benzeri dövüş mekaniğine sahip bir açık dünya aksiyon-macera oyunu olan Yakuza, bizi bir suç hikayesine kapılmış gangster olan Kazuma Kiryu ile tanıştırdı. Yıllar içinde, Yakuza Kiwami ve Kiwami 2 olarak yeniden adlandırılan ilk iki oyunun remasterları piyasaya sürüldü.

Yakuza serisi, oyuncuların harika tasarlanmış kentsel bölgelerde kaybolmasına izin veren çok çeşitli özellikler ve yan görevler ile sağlam ve akılda kalıcı bir hikaye oluşturdu. Seri, komediden aksiyona; aksiyondan dövüş tekniklerine ve dopdolu bir hikayeye şans veriyor.Böylelikle çeşitli oyunlar, binlerce oyuncu arasında efsaneleşiyor. Serilerin PS Plus hizmetine ne zaman geleceği henüz belli değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.