Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yakuza 8’den İlk Bilgiler Geldi

MMA dövüşçüsü Mikuru Asakura tarafından yüklenen RGG Studios'un bir tur videosu ile Yakuza 8'e dair ilk görüntüleri gördük.

Yakuza 8‘e dair ilk görüntüler ortaya çıktı. Ryu Ga Gotoku Studios, geçen yılın sonlarında Yakuza: Like a Dragon ve Ichiban Kasuga’nın ana karakter olarak geri dönmesi olaylarından birkaç yıl sonra geçen bir sonraki ana hat Yakuza oyunu üzerinde çalışmaların devam ettiğini doğruladı.

O zamandan beri, kısa bir geliştirme güncellemesi dışında projeyle ilgili pek bir bilgi görememiştik ancak bugün ilginç bir şekilde, resmi kanallardan olmasa da, ilk kısa bakışımızı elde etmiş görünüyoruz. Famitsu tarafından tespit edilip bildirildiği üzere, MMA dövüşçüsü Mikuru Asakura kısa süre önce RGG Studios’u gezdiği bir video yükledi.

Yakuza 8 Yeni Bir Mekanda Geçecek

Yakuza 8

Video, yalnızca bir dizi tanıdık karakteri (yeni bir saç stiline sahip olan Ichiban dahil) gösteren oyundan ekran dışı görüntüleri göstermekle kalmadı, aynı zamanda Sega başkanı Haruki Satomi’nin de oyunun tamamen yeni bir mekanda geçeceğini de doğruladı. Bahsedilen Asakura da oyunda bir karakter olarak karşımıza çıkacak.

Ryu Ga Gotoku Studio daha önce de bir sonraki Yakuza oyununun Yakuza: Like a Dragon’a benzer başka bir sıra tabanlı RPG olacağını doğrulamıştı. Yani Yakuza 8’de de sıra tabanlı dövüş sistemi bulunacak. Artık büyük ihtimalle seri bu yönde ilerleyecek.

Geliştirici şu anda Yakuza‘nın yanı sıra birden fazla duyurulmamış oyun üzerinde çalıştığını da bildirdi. Bakalım o seriler ve Yakuza 8, eski seriler gibi büyük başarı yakalayabilecek mi? Son olarak, ilgili videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.