Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox’tan Black Panther Temalı Konsol Yarışması!

Xbox, inanılmaz görünen Black Panther: Wakanda Forever Xbox Series X konsolu kazanma yarışmasını duyurmak için Marvel Studios ile iş birliği yaptığını duyurdu.

Xbox, hayranlara Black Panther: Wakanda Forever‘dan ilham alan özel bir Series X konsol kazanma şansı sunmak için Marvel Studios ile iş birliği yaptı. Marvel Sinematik Evrenin en son filmi yakında piyasaya sürülecek ve bunu kutlamak için özel yapım Series X de dahil olmak üzere bir dizi Black Panther estetikli ödül sunan bir çekiliş başladı.

Black Panther 2018’de eleştirel ve ticari beğeni topladı ve Marvel’in tüm zamanların en iyi solo süper kahraman filmi oldu ve dünya çapında toplam 1.347 milyar dolar hasılat elde etti. Chadwick Boseman, Wakanda’nın süper kahramanı King T’challa olarak rol aldı ve filmin popülaritesi ve başarısı, Marvel’ı bir devam filmine yeşil ışık yakmaya sevk etti.

Black Panther Temalı Xbox Kazanma Şansı

Xbox

Black Panther: Wakanda Forever’ın 11 Kasım’daki çıkışını anmak için Xbox, hayranlara Wakanda Forever’dan ilham alan beş ödül paketinden birini kazanma şansı sunan bir yarışma başlattı. Kazanılacak ödüller arasında ikinci filmden ilham alan Series X, kontroler ve bir dizi replika oyuncak mevcut.

Hayranlar, özel Series X’i kazanma şansını elde etmek için Xbox’ın web sitesinde bir hafıza mücadelesini tamamlayarak Wakanda için mücadeleye katılmaya ve içsel güçlerini kanıtlamaya davet edildi.

Hem Xbox Series X hem de iki kontrolör, ikonik altın ve beyaz Black Panther deseniyle süslenmiş ve Marvel Studios’un Kara Panter: Wakanda Forever logosu ile kabartıldı. Ayrıca, konsolun web sitesinde çeşitli cihazlarla uyumlu olan ücretsiz indirilebilir bir duvar kağıdı da paylaşıldı.

Bunun yanı sıra, hayranlar, özel X Serisi konsolunu, filmin resmi fragmanını ve kendi Black Panther mini oyunlarını kodlama fırsatını gösteren bir yarışma lansman videosunun keyfini çıkarabilecek. Yarışma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.