Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Black Panther 2’nin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Marvel Studios, Black Panther: Wakanda Forever için MCU'nun yeni Black Panther kostümünü ilk kez gösteren yeni bir fragman yayınladı.

Marvel Studios tarafından yeni bir Black Panther 2 fragmanı resmi olarak yayınlandı. İlk Black Panther filmi, 2018’de gösterime girmesiyle dünya çapında bir fenomen haline geldi ve Marvel Sinematik Evreni’ne yeni bir seri katmış oldu. Filme olan ilgi çok büyük olunca, ikinci film için çalışmalar, ilk filmin hemen ardından başladı.

İlk filmde yer alan oyunculardan bazıları da ikinci film de yer alacak. Shuri olarak Letitia Wright, M’Baku olarak Winston Duke, Okoye olarak Danai Gurira, Nakia olarak Lupita Nyong’o, Ramonda olarak Black Panther 2’nin oyuncu kadrosunda olacak. İlk filmi yöneten Ryan Coogler ise Black Panther: Wakanda Forever’ın yönetmen koltuğuna oturacak.

Black Panther 2 Fragmanı (2. Fragman)

Black Panther 2

Dördüncü Faz’ın son filmi Black Panther: Wakanda Forever olacak. Bu yüzden Marvel, devam filmi için pazarlama kampanyasını devasa bir şekilde başlattı. İlk fragman, Chadwick Boseman’ın T’Challa ve Wakanda’sının bir mutant olduğu doğrulanan Namor ile çatışmaya girmeden devam filminin duygusal hikayesini anlatıyordu.

Filmle ilgili en büyük sorulardan biri, bir sonraki Black Panther’in kim olacağı ve T’Challa’dan sonra mantoyu kimin alacağı oldu. İlk Black Panther 2 fragmanı yeni siyah ve altın rengi kostümü takdim etti ancak kostümü tam olarak göremedik veya vibranyum kostümünün altında kimin olduğunu ortaya çıkarmadı.

Bugün ise Marvel yeni bir Black Panther 2 fragmanı yayınladı. Görüntüler öncelikle MCU’nun Atlantis versiyonu olan Wakanda ve Talocan arasındaki bira savaşına odaklanıyor. Namor’un uçmak için ayak bileği kanatlarını kullandığına dair kısa bakışlar da dahil olmak üzere, hareket halindeyken birkaç çekim gösteriliyor.

Black Panther 2 fragmanı, MCU’nun yeni Black Panther’inin bir başka tanıtımıyla sona eriyor çünkü takımın içindeki kişi bir süper kahraman inişi yapıyor. Resmi fragman, Marvel’ın son dördüncü faz filmi için satışa çıkan biletlerle birlikte yayınlandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.