Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Konsol Kütüphanesi Arayüzü Değişiyor

Xbox, konsol kütüphanesini yenileyecek ve oyun yüklemeleri için ortam seçilebilecek bir güncellemeyle geliyor. Artık tüm oyunları, tek bir havuzda görebileceğiz.

Yeni Xbox sistem güncellemesi; konsollardaki kitaplık ekranını yenileme, varsayılan oyun yükleme konumunuzu seçme yeteneği ve Elite Series 2 kontrol cihazınıza çok renkli bir parlaklık verme gibi birçok yeni özellik sunuyor. Güncellemeyle gelen tam kitaplık görünümü; artık Game Pass, EA Play ve Games with Gold gibi abonelikler aracılığıyla erişebildiğiniz oyunları da içerecek.

Bunların yanı sıra kütüphane, sahip olduğunuz oyunlar da dahil olmak üzere erişebildiğiniz her oyunu ve uygulamayı gösterecek. Bu kategorilerin her birinde, hangi oyunlara sahip olduğunuzu gösteren ekranlar arasında gezinmeye devam edebileceksiniz. Ayrıca şimdi, her şeyi aynı anda görebileceğiniz büyük bir kitaplığa da sahip oluyorsunuz.

Xbox Oyunlarını Yüklemek İçin Konum Seçilebilecek

Xbox

Bu güncelleme ayrıca oyunlar ve uygulamalar için varsayılan bir yükleme konumu seçmenize olanak tanıyacak. Belirli kategoriler için de varsayılanlar ayarlanabilecek ve yalnızca dahili depolamadan çalıştırılabilen Xbox Series X ve S oyunları için de bu özelliği kullanabileceksiniz. Hem yeni kitaplık hem de varsayılan yükleme konumu seçenekleri, Series X/S ve Xbox One konsollarında mevcut olacak.

Ayrıca, Elite Series 2 denetleyicilerindeki ana sayfa düğmesi ışığının renkleri de değiştirilebilecek. Rengi ayarlamak için konsollarda veya PC’de Aksesuarlar uygulamasını açabilirsiniz. Şirket, blogunda 16 milyon renk tonunun mevcut olduğunu söyledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.