Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass’te 60 Adet GOTY Oyun Yer Aldı

Microsoft, abonelik ile oyun kütüphanesi sunan Xbox Game Pass'te bulunan her GOTY (Yılın Oyunu) kazananını açıkladı.

Xbox Game Pass, 2017’de ilk kez ticari olarak hizmete başladığından beri popülaritesini artırdı. Çok sayıda konsol neslinden geniş ve çeşitli oyun seçenekleri sunan Game Pass, oyuncuların kendi seçtikleri platformda çok sayıda oyun oynamak zorunda oldukları en erişilebilir seçeneklerden bir tanesi oldu. Bugün ise Microsoft, abonelik hizmetinde oynanabilecek her GOTY (Yılın Oyunu) kazananının listesini resmen açıkladı.

Xbox Game Pass‘in ilk piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse beş yıl geçti ve bu süre zarfında birçok oyun geldi ve gitti. Pek çok oyun Game Pass‘ten ayrılma eğiliminde olsa da, onların yerine her zaman yeni oyunlar ekleniyor, bu nedenle kullanıcıların deneyimleyecekleri yeni içerik muhtemelen hiçbir zaman bitmeyecek. Buna ek olarak, yayın hizmeti aynı zamanda onlarca Yılın Oyunu ödüllü oyuna da ev sahipliği yapıyor.

Xbox Game Pass’te Yer Alan Yılın Oyunu Ödülü Kazanan Oyunlar Neler?

Xbox Game Pass

Microsoft’un içerik planlama direktörü Joyce Lin, yakın tarihli bir Microsoft Game Dev sunumu sırasında, Xbox Game Pass‘in The Game Awards gibi çeşitli ödül gösterileri ve yayın kuruluşlarına yayılan 60 farklı Yılın Oyunu ödülü sahibine ev sahipliği yaptığını açıkladı. Bu oyunlar, bazıları Game Pass kullanıcıları tarafından fark edilmemiş olabilecek çeşitli türlerden ve geliştirme stüdyolarından geliyor.

Listede, The Witcher 3, Skyrim ve Grand Theft Auto 5 gibi bazı çok sağlam oyunlar da mevcut. Bununla birlikte, bazı oyuncuların duymamış olabileceği bir dizi bağımsız oyun ve daha az bilinen diğer oyunlar da var. Buna Celeste, Night in the Woods, The Outer Wilds gibi oyunlar dahil. Xbox Game Pass’te oynanabilecek bu kadar çok sayıda harika oyunun mevcut olduğunu görmek harika. Microsoft’un Bethesda ve diğer çeşitli stüdyoları satın alması göz önüne alındığında, oyuncuların ilk gün Game Pass‘te piyasaya sürülen çok sayıda ek oyun görmeleri muhtemel. Yine de, Microsoft’un ileriye dönük Game Pass için tam olarak ne sakladığı belirsiz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.