Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass 3 Aylık Marvel Çizgi Roman Aboneliği Veriyor!

Yaklaşık 30.000 adet dijital Marvel çizgi romanı, 3 ay boyunca Xbox Game Pass abonelerinin kullanımına sunuldu.

Microsoft, Xbox Game Pass aboneleri için heyecan verici bir avantaj sundu. Yaklaşık 30.000 dijital Marvel çizgi romanı, 90 gün boyunca ücretsiz olacak. Sınırlı bir süre için Ultimate aboneliklerine dahil edilen Marvel Unlimited, telefonlarda ve tabletlerde kolay okuma için tasarlanmış özel bir dijital çizgi roman seçkisi sunuyor.

Şu andan itibaren 31 Mayıs’a kadar, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarındaki Xbox Perks galerisinden veya PC veya mobil cihazlarda Xbox uygulaması aracılığıyla üç aylık ücretsiz Marvel Unlimited aboneliğinizi alabilirsiniz. Bu fırsattan yalnızca yeni Marvel Unlimited aboneleri yararlanabiliyor. Dolayısıyla halihazırda üyeliği olanlar 3 aylık bedavayı kullanamayacaklar.

Dijital Marvel Çizgi Romanları 3 Boyunca Bedava

marvel çizgi romanları

Ücretsiz Marvel Unlimited aboneliği, 90 günlük deneme süresi sona erdikten sonra otomatik olarak ücretli hale gelecek. Kullanıcılar ayrıca 24 Mart’ta yani bugün başlayacak Halo dizisinin şerefine Paramount Plus’ın 30 günlük ücretsiz denemesinden de yararlanabilirler.

Mart ayının Xbox Game Pass seçkisinde Crusader Kings III, F1 2021 ve Marvel’s Guardians of the Galaxy gibi oyunlar yer alıyor. Tam listeye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.

    Valorant VP En Ucuz Fiyat, Stoklarla Sınırlı!

    X