Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Servisine Yeni Oyunlar Ekleniyor

Xbox Game Pass servisine eklenecek olan yeni oyunlar belli oldu.

Micorsoft’un Xbox oyun konsolu için sunduğu ücretli abonelik servisi Xbox Game Pass servisine yeni oyunlar ekleniyor. İşte Xbox Game Pass servisine eklenecek olan o oyunlar.

xbox game pass servisine yeni oyunlar ekleniyor 2

Sony’nin PlayStation kullanıcıları için sunduğu ancak ülkemizde kullanıma sunulmayan PlayStation Now servisinin rakibi olan Xbox Game Pass servisine yeni oyunlar ekleniyor. Abonelerin ücretsiz olarak Xbox oyunları oynayabileceği servise eklenecek oyunlar arasında Kingdom Hearts 3 oyunu da bulunuyor. Oyunların sonuncusu ise 27 Şubat tarihinde eklenecek.

Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre servise Jackbox Parti Pack 3, Yakuza 0, Ninja Gaiden II Kingdom Hearts III, Two Points Hospital ve Wasteland Remastered oyunları bulunuyor. Xbox Game Pass servisine eklenecek olan oyunların açıklanmasının ardından servisten ayrılacak oyunlar da belli oldu. Yapılan açıklamaya göre Fallout 3, Just Cause 4, Rise of the Tomb Raider, Snake Pass, The Elder Scrolls IV: Oblivion, Batman: Return to Arkham-Arkham City ve Batman Return to Arkham-Arkham Asylum oyunları artık Xbox Game Pass servisinde bulunmayacak.

Kullanıcıların aylık ya da yıllık ödeme ile pek çok oyunu ücretsiz olarak oynamalarını sağlayan Xbox Game Pass servisi Xbox ya da Windows işletim sisteminde kullanılabiliyor. Kullanıcılar Xbox Game Pass’i aylık 30 TL Ultimate paketini ise aylık 45 TL ile satın alabiliyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.