Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Ekim 2021 Oyunları Belli Oldu

Ekim ayında Xbox Game Pass abonelerine sunulacak yeni oyunlar açıklandı. Listede, Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen zombi aksiyonu Back 4 Blood da var!

Microsoft, abonelik servisi Xbox Game Pass‘i yeni yapımlarla donatmaya devam ediyor. Xbox Game Pass Ekim 2021 oyunları resmen belli oldu. Listedeki ilk oyun Totally Accurate Battle Simulator, bugün itibarıyla bulut, konsol ve PC için platforma eklendi.

İlginç bir fizik sistemine sahip olan oyunda, kadim topraklardan, ürkütücü yerlerden ve fantastik dünyalardan kırmızı ve mavi dengesizlerin (wobblers) lideri olabilirsiniz. Ayrıca birim yaratıcısında kendi wobblers’larınızı yaratabilir, bunları çok oyunculu modda başkalarıyla savaştırabilirsiniz.

Xbox Game Pass Ekim 2021 oyunları

Xbox Game Pass Ekim 2021 oyunları, 7 Ekim’de bulut, konsol ve PC için The Procession to Calvary ile devam edecek. Oyun, yüzlerce Rönesans tablosundan yapılmış, ayrıntısı bol bir ortamda yolculuğa çıkacağınız bir macera sunuyor. Aynı gün Visage buluta, konsola ve PC’ye geliyor.

SadSquare Studio’nun bağımsız psikolojik korku oyununda, yavaş tempolu, atmosferik bir dünyada sürekli değişen gizemli bir evi keşfediyorsunuz. 7 Ekim’de Game Pass’te yayınlanacak bir başka oyun ise Left 4 Dead geliştiricileri Turtle Rock Studios tarafından geliştirilen Back 4 Blood olacak.

Back 4 Blood, Bu Hafta Xbox Game Pass’e Geliyor

xbox game pass oyunları back 4 blood

Bulut, konsol ve PC kullanıcılarına sunulacak olan 4 oyunculu co-op zombi aksiyonu, sizi avcunun içine alan çılgın bir deneyim sunuyor. Bunların haricinde Ring of Pain ve The Riftbreaker, bulut, konsol ve PC için 14 Ekim’de ve The Good Life ise 15 Ekim’de bulut, konsol ve PC için Game Pass’e ekleniyor. Ekim ayında kütüphaneye eklenecek olan Xbox Game Pass oyunları şu şekilde:

Xbox Game Pass Ekim 2021 Oyunları

5 Ekim

 • Totally Accurate Battle Simulator – Bulut, konsol ve PC

7 Ekim

 • The Procession to Calvary – Bulut, konsol ve PC
 • Visage – Bulut, konsol ve PC

12 Ekim

 • Back 4 Blood – Bulut, konsol ve PC
 • Destiny 2: Beyond Light -Bulut, konsol ve PC

14 Ekim

 • Ring of Pain – Bulut, konsol ve PC
 • Robot yüzü The Riftbreaker – Bulut, konsol ve PC

15 Ekim

 • The Good Life – Bulut, konsol ve PC

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.