Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wo Long Fallen Dynasty’nin Açılış Sekansı Paylaşıldı

Wo Long The Fallen Dynasty'nin açılış ara sahnesi, Çin'in kurgusal bir versiyonunda geçen destansı, dramatik ve çatışma dolu bir hikayenin tonunu sergiledi.

Wo Long Fallen Dynasty‘nin açılış ara sahnesi, oyunun hikayesinin sergilendiği başka bir video ile ortaya çıktı. Team Ninja’nın bir sonraki projesi için bekleyiş yavaş yavaş sona eriyor ve oyuncuların Nioh’un ruhani halefi olarak kabul edilen Wo Long için beklentileri günden güne artıyor.

Oyuncular, Çin tarihi ile mitolojisini harmanlayan bir dünyaya girecek. Üç Krallık‘ın daha sonraki Han Hanedanlığı’nda geçen oyunda Çin tarihinden birkaç karakter yer alacak. Bunların arasında askeri şef ve Han Hanedanlığının sondan bir önceki Şansölyesi Cao Cao da olacak. Oyuncular ayrıca Wo Long: Fallen Dynasty’de yoğun boss dövüşleri ile uğraşmak zorunda kalacak.

Wo Long Fallen Dynasty’nin Ölümsüzlük İksiri

Wo Long Fallen Dynasty'nin Açılış Sekansı Paylaşıldı

Bu yeni videoda ölümsüzlük iksiri hakkında biraz daha fazla bilgi ediniyoruz. Oyunda bu iksirin arayışı felaketlere, çatışmalara ve siyasi entrikalara neden olacak. İksir ayrıca, oyuncular tarafından kontrol edilecek isimsiz bir asker olan oyunun kahramanı tarafından karşı karşıya kalınacak büyük bir komploya da neden olacak.

Daha önce, Wo Long’un hikaye fragmanı, karakterlerin bu olay örgüsünde yaşayacakları dramaları göstererek hikayenin daha fazlasını ortaya çıkardı. Wo Long, Souls-Like oyunlarda yer alan savaş mekaniklerinin tüm tipik unsurlarını içermenin yanı sıra oyunculara çeşitli Çin dövüş sanatları kılıçları sunacak.

Yönetmen Masakazu Hirayama, gerçekçiliği artırmak için her bir silahın hareketlerinin gerçek dövüş sanatçıları tarafından yakalandığını açıkladı. Farklı bir oyun deneyimi yaratmayı vaat eden bir diğer unsur da Wo Long Fallen Dynasty’nin PvP’ye farklı yaklaşımı olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.