Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wo Long: Fallen Dynasty Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Han İmparatorluğu'nun düşüşüyle birlikte oyuncular, ölümsüzlük bahşedebilecek bir İksir arayan gizemli bir düşmanla savaşmak zorunda kalacak.

Wo Long: Fallen Dynasty çıkış tarihi fazlasıyla yaklaştı ve oyuna dair reklam kampanyaları da hızlandı. Son olarak, hikaye hakkında daha fazla ayrıntı sağlayan yeni bir fragman yayınlandı. Han İmparatorluğu ile Üç Krallık döneminde geçen hikaye, ölümsüzlüğün anahtarı olabilecek gizemli bir İksir üzerine odaklanacak.

Nioh 1 ve 2 gibi, merkezi bir kötü adam çatışmanın perde arkasında çalışıyor ancak oyuncular yine de Liu Bei, Cao Cao ve Sun Jian gibi kahramanlar ve yılanlar gibi efsanevi yaratıklarla büyük savaşlara katılacak. Fragman, kesinlikle savaşması oldukça zor olacak olan gökdelen büyüklüğünde bir boss tanıtımı ile sona ererek heyecanı doruklara çıkarıyor.

Wo Long: Fallen Dynasty Ne Zaman Çıkacak?

Wo Long: Fallen Dynasty Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Wo Long: Fallen Dynasty, 3 Mart’ta Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için çıkış yapacak. İşin güzel yanı ise, çıktığı günden itibaren Xbox Game Pass’te yer alacak. Hikaye fragmanı ilginizi çektiyse, oyunun 10 dakikalık oynanış videosunu izlemenizi de tavsiye ediyoruz. Ayrıca, çeşitli silah türleri ve zırh setleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Wo Long: Fallen Dynasty için yeni bir hikaye fragmanı ile birlikte, bazı incelemeler de gündeme geldi. Mako Reactor, oyunun erken yapıdaki beta sürümünü test etti; 30 FPS ve 60 FPS kare hızı sınırları gibi çeşitli özellikleri onayladı. Ultra geniş ekran görüntüleri desteklenecek ve 4K’ya kadar olan çözünürlüklerin yanı sıra işleme çözünürlüğünü ayarlayabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.