Windows 11 Yeni Güncellemesi Mavi Ekranı Geri Getirecek

Microsoft’un kısa bir süre önce çıkışını gerçekleştirdiği yeni işletim sistemi Windows 11 eski bir dostu geri getirecek.

Yazılım devi Microsoft bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda yeni işletim sistemi olan Windows 11’i çıkartmıştı. Pek çok önemli iyileştirme ile birlikte geleceği söylenen ve kullanıcıların Windows 11 işletim sisteminde Android uygulamalarını kullanabilmesine imkan tanıyan Microsoft şu sıralar Windows 11 sorunlarını çözmek için çabalıyor.

AMD işlemcilerde yaşanan sorunları çözen Microsoft ayrıca sevilen Windows 11 Microsoft Store uygulamasını da Windows 10 işletim sistemine getirmişti. Microsoft şimdi de Windows 11 yeni güncellemesi üzerinde çalışıyor. Windows 11 yeni güncellemesi mavi ekran geri bildirimi geri getiriyor.

Windows 11 Yeni Güncellemesi Mavi Ekran

Windows 11 Yeni Güncellemesi Mavi Ekran Hata Bildirimini Getirecek

Bilindiği üzere Microsoft’un Windows 11 işletim sisteminde kullanıcılara siyah ekran hata bildirimi gösteriliyordu. Windows işletim sisteminde yıllardır alıştığımız mavi ekran hata bildirim ekranı Microsoft’un bu hamlesiyle yerini siyah ekrana bırakmıştı.

Ancak Windows 11 yeni güncellemesi mavi ekranı geri getirecek. Microsoft’un Windows 11 hatalarını düzeltmek için üzerinde çalıştığı 22000.346 güncellemesi beta olarak test edilmeye devam ediliyor.

windows 11 yeni guncellemesi mavi ekrani geri getirecek 3

Yeni beta ile birlikte yeni Görev Çubuğu ve Başlat menüsünde yaşanan hatalar, Bluetooth ses düzeyi denetim sorunları, 32 bit uygulama ve yazıcılarla ilgili pek çok sorun gideriliyor.

Microsoft bu güncelleme ile siyah hata ekranını değiştirerek eski mavi hata ekranını geri getiriyor. Microsoft’un bu beta güncellemesinin ilerleyen haftalarda tüm Windows 11 kullanıcılarına sunulması bekleniyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol