Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Microsoft, Windows 11 vNext İçin İlk ISO Dosyasını Yayınladı

Bu haftanın başlarında Microsoft, Beta kanalından ayrıldığından bu yana ikinci Dev kanalı derlemesi olan Windows 11 Insider Preview Build 22454‘ü yayınladı. Artık, bu sürümün resmi ISO dosyasını indirebilirsiniz.

Microsoft, resmi olarak Windows 11 Build 22454, Build 22000.132 ve Windows 10 Build 19044.1202 için resmi Insider ISO dosyalarını yayınladı.

Bu, Microsoft’un Windows 11 vNext için ISO görüntülerini ilk yayınlaması. Önümüzdeki sonbaharda çıkacak olan işletim sisteminin bir sonraki sürümüne açıkça bağlı değil ancak yayın öncesi bir yapı ilk kez resmi olarak yayınlandı.

Windows 11 vNext

Windows 10 Build 21H2’nin ön izleme yapısı olduğundan, Windows 10 Build 19044’ün ISO biçiminde mevcut olması da dikkate değer bir paylaşım. Bu, makinenizi 21H2 testine kaydetmenin tek yolu. Microsoft, Sürüm Önizleme kanalına derlemeler eklemeye başladı ancak bu yalnızca Windows 11 gereksinimlerini karşılamadıkları için Beta kanalından atılanlar için yayınlandı.

Yazın başlarında 24 Haziran’da Beta kanalına girmediyseniz, şuan kaydolmanın hiçbir yolu yok. En azından isterseniz paylaşılan ISO dosyasını yükleyebilirsiniz.

Açıkçası, işletim sisteminin temiz bir kurulumunu yapmak istiyorsanız ISO dosyalarını tercih edebilirsiniz. Bugünden itibaren, Windows 11 vNext’e sahip olmak istiyorsanız, Windows 11’i yüklemeniz ve ardından Dev kanalına kaydolmanız gerekmeyecek. Sadece ISO dosyasını indirebilir ve yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Her zamanki gibi, indirebileceğiniz üç Windows 11 (veya Windows 10) sürümü mevcut. Bunun yanı sıra elbette, bu üçü Dev, Beta ve Sürüm Önizlemesi dahil olmak üzere üç kanaldan paylaşıldı.

Windows 11 vNext ISO Dosyası İndirme Linki:

Windows 11 Insider Preview ISO dosyalarını buradan indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.