WhatsApp Web Çıkartma Aracı Özelliği İle Gündemde

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni bir özellikle gündeme geldi.

Meta’nın sahibi olduğu dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirme adına yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Kısa bir süre önce beta olarak çoklu hesap özelliğini getiren WhatsApp web çıkartma aracını kullanıma sundu.

WhatsApp Web Çıkartma Aracı

WhatsApp Web Çıkartma Aracı İle Çıkartma Oluşturulabilecek

WhatsApp tarafından yapılan açıklama ile WhatsApp Web çıkartma aracı duyuruldu. Bu özellikle birlikte kullanıcılar tıpkı mobil cihazlarında olduğu gibi yerleşik Sticker Maker aracı ile bilgisayarları üzerinden görüntü seçebilecek ve bu görüntüleri çıkartmaya dönüştürüp gönderebilecek.

Kullanıcıların bu özelliği kullanabilmesi için WhatsApp Web, WhatsApp Windows ya da WhatsApp Mac uygulamasının son sürümünü kullanması gerekiyor.

whatsapp web cikartma araci ozelligi ile gundemde 3

WhatsApp’ın bu özelliği ile görüntüler yüklendikten sonra, onları mükemmel çıkartmaya dönüştürmek için düzenlenebiliyor. Kullanıcılar arka planı kesmek için bir resmin konusunun etrafına bir hat çizip ve görüntüler de kırpılabiliyor.

WABetaInfo tarafından aktarılan bilgilere göre WhatsApp’ın Windows ve Mac uygulamasında da mesaj silme süresi genişletilecek. Kullanıcılar WhatsApp’ın Windows ya da Mac uygulaması üzerinde mesajlarını 1 saat, 8 dakika ve 16 saniye içerisinde silebilecek. WhatsApp’ın kısa süre içerisinde bu süreyi 7 gün 8 dakika olarak değiştireceği de aktarılıyor. WhatsApp’ın mesaj silme özelliği hala geliştirme aşamasında olduğu için bu sürelerin değişme ihtimali bulunuyor olsa da süre kısıtlamasının tamamen kalkması beklenmiyor.

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol