Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WhatsApp Mesajlara Tepki Özelliği Getirecek

Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmek adına yeni özellikler eklemeye devam ediyor.

Meta’nın sahibi olduğu WhatsApp, son günlerde kullanıcılarına sunduğu yeni özelliklerle gündeme geliyor. WhatsApp’ın yeniden gündeme gelme nedeni ise platforma eklenecek yeni bir özellik.

Sosyal medya platformlarının iletişim servislerinde kullanıcılar mesajlara tepki ekleyebiliyor ve o ifadeye olan tepkisini gösterebiliyor. Kısa bir süre önce Google Mesajlar uygulamasında yakın bir zamanda sunulmaya başlanacağı ortaya çıkan tepki özelliği yeni platformlara eklenmeye devam ediyor. WhatsApp’ın son betasına göre WhatsApp mesajlara tepki özelliği geliyor.

WhatsApp Mesajlara Tepki

WhatsApp Mesajlara Tepki Özelliği Ekleniyor

WhatsApp’ın iOS ve Android test kullanıcılarına sunulan özellikle birlikte WhatsApp mesajlara tepki ekleme seçeneği sunuluyor. Ortaya çıkan bilgilere göre WhatsApp mesajlara tepki özelliği bildirim odaklı olacak. Kullanıcılar tepkiler için hangi kullanıcıdan ya da gruptan bildirim alacağını seçebilecek.

WhatsApp’ın tepki özelliğinin ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor olsa da özelliğin kısa süre içerisinde tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

whatsapp mesajlara tepki ozelligi getirecek 2

WhatsApp Gelişmeye Devam Ediyor

Android kullanıcıları için sunulan önceki beta sürümünde kullanıcıların “Son Görülme” ayarını özelleştirebilmesi eklenmişti. Yeni özellikle birlikte kullanıcılar “Kişilerim Hariç..” seçeneğine de sahip olabilecek. Bu sayede kullanıcılar son görülme özelliklerini sadece belli kişilere açıp diğer kullanıcılarının görmesini kapatabilecek. WhatsApp’a gelecek olan bu özelliğin de kısa süre içerisinde tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.