Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone 1. Sezon Çıkış Tarihi, Haritası ve Daha Fazlası

Yeni bir harita, iyileştirilmiş hareket yetenekleri ve bir miktar karlı bölge ile yeni Warzone 1. Sezon ile ilgili her şeyi derledik.

Warzone 1. Sezon ne zaman çıkacak? Yıllar geçtikçe haritaları değiştiren, yeni operatörler ekleyen, oynanış mekaniklerini düzenleyen ve oyuna yeni silahlar getiren birçok sezona şahit olduk. Kimi zaman oyunu zirveye taşıyan ilginç sezonlar görsek de, son zamanlarda oyunun yeni sezonları ile oyuncular hayal kırıklığına uğramıştı.

Son zamanlarda hem Warzone hem de Modern Warfare 3 ile oyuncuları üzen Call of Duty, yeni sezon ile itibarını geri kazanmaya çalışacak. Yeni bir haritadan yeni, daha hassas hareket yeteneklerine kadar Warzone 1. Sezon ile ilgili her şeyi bir araya topladık. Yeni sezonun başlangıç tarihi, yeni haritanın detayları ve oyuna dahil olacak yeniliklerin tümünü bir araya getirdik.

Warzone 1. Sezon Çıkış Tarihi ve Detayları

Warzone 1. Sezon Çıkış Tarihi, Haritası ve Daha Fazlası

Warzone 1. Sezon çıkış tarihi 6 Aralık 2023 Çarşamba olarak belirlendi. Yeni sezonla birlikte FPS oyununa birçok yenilik gelecek. Yalnızca Modern Warfare 3 için oynanış değişikleri yapılmayacak, aynı zamanda Warzone oyuncuları da bu değişikliklerden faydalanacak. Bunun yanı sıra oyunun haritası da baştan aşağıya yenilenecek.

Zombies oyun moduyla ilgilenen herkes muhtemelen yeni Warzone haritasına aşina olacaktır. Adı Urzikstan olan bu bölge, 11 yeni ilgi çekici noktanın yanı sıra yatay çelik halatlardan sürülebilir trenlere kadar birçok interaktif özelliğe sahip olacak. Urzikstan, Al Mazrah’dan biraz daha küçük olduğu için aksiyon da çok daha yoğun yaşanacak. Kırsal ve kentsel manzaraların bir karışımı olduğundan, çemberin nerede bittiğine bağlı olarak taktiklerinizi anında değiştirmeniz gerekecek.

Yeni haritanın yanı sıra oyuncuların oyun tarzlarını da MW3‘ün yeni hareket yeteneklerine ve nişan alma tekniklerine uyum sağlayacak şekilde uyarlamaları gerekecek. Kayma iptali de geri döndü; bu, oyuncuların silahlı çatışmada yüksekliklerini değiştirmelerine, hızlarını korumalarına ve genel olarak savaşlar için pek çok kişinin alışık olmadığından çok daha yüksek bir tempo belirlemelerine olanak tanıyacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.