Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Space Marine 2 İçin Co-op Fragmanı Yayımlandı

PvE co-op ve PvP çok oyunculu modlara sahip olacak Warhammer 40K: Space Marine 2 için yeni fragmanlar gelmeye devam ediyor.

Focus Entertainment tarafından yayınlanacak olan savaş odaklı nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40K: Space Marine 2 için yeni fragmanlar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise yepyeni bir içerik bizlere oyunun işbirliği modunda neler olacağını gösteriyor. Doğrudan oyun içi görüntüleri baz alan yeni fragmanla beraber oyunun çıkışıyla PvE co-op moduna sahip olacağını doğrulayabiliyoruz.

İşbirliği modları bildiğiniz üzere yanınıza arkadaşlarınızı davet edebildiğiniz ve savaşta arkanızı kollayabilecek dostları bulundurabildiğiniz bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Dolayısıyla bu yapım içerisinde de aynı şekilde işbirliği içerisine girebileceğiniz arkadaşlarınızla takım kurabiliyor ve oyun içi düşmanlara karşı gelmek durumunda kalıyorsunuz. Bu mod ile beraber iki arkadaşınızla takım kurabiliyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz 6 sınıfın olduğunu bahsedebiliyoruz.

Space Marine 2 Çok Beklenen Seri Oyunu

Space Marine 2 diğer taraftan PvP çok oyunculu modlarına da sahip olacağını belirtmekte fayda var. Dolayısıyla yapım içerisinde hem oyunculara karşı kapışabilir hem de yapay zekalara karşı mücadele edebilirsiniz. Eğer oyunculara karşı dövüşmeyi tercih ederseniz, 6’ya 6 büyük dövüşlerin olacağını söyleyebiliriz. Bu da oyunda yer alan eğlenceli unsurlar arasında bulunuyor.

warhammer 40k space marine 2 co

Yapım boyunca oyuncular Tyranid düşmanlarını ortadan kaldırmak için karakterlerin yeteneklerini güçlendirebiliyor ve güçlü silahlarla beraber farklı stratejiler benimseyebiliyor. Yeni becerileri açığa çıkarabileceğiniz yapımda acımasız orduları alt etmek sizin temel hedefiniz oluyor. Warhammer 40K: Space Marine 2, Sabre Interactive‘in tescilli oyun motoru ile beraber güçlendiriliyor. Aynı zamanda oyunun 9 Eylül 2024 tarihinde yayınlanması planlanıyor.

Son olarak merak edenler için yayıncı ekip oyunun resmi PC sistem gereksinimlerini açıklamayı planlıyor. Dolayısıyla yakın zamanda daha fazla detayı bekliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.