Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Space Marine 2’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde ertelendiği açıklanan Warhammer 40K: Space Marine 2'nin çıkış tarihi belli oldu.

The Game Awards 2023’te oyun ödüllerinin dağıtılmasının yanı sıra onlarca oyun duyurusuna da şahit olduk. Uzun zamandır çıkış tarihi beklenen Warhammer 40K: Space Marine 2‘de etkinlikte sahne aldı. İlk oyunu 2011 yılında çıkış yapan ve devamı uzun yıllardır beklenen saf aksiyon oyunu, bu yıl içerisinde çıkış yapacaktı ancak bazı ertelemelerle karşılaştı.

Space Marine 2, çevrimiçi çok oyunculu aracılığıyla veya yapay zeka kontrollü karakterlerin size yardım etmesini sağlayarak üç oyunculu bir takım olarak oynadığınızda hem yakın dövüş hem de uzak dövüşü birleştiren, üçüncü şahıs nişancı bir hack-and-slash oyunu olacak. Bir kez daha, acımasız Tyranid ordularını yok etmek için ölümcül yetenekleri ve yıkıcı silahları kuşanan Space Marine askerlerinin rolüne bürüneceğiz.

Warhammer 40K: Space Marine 2 Çıkış Tarihi

Warhammer 40K: Space Marine 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Warhammer 40K: Space Marine 2‘nin 9 Eylül 2024‘te PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Oyunun başlangıçta 2023’ün sonlarında piyasaya sürülmesi planlanmıştı ancak daha sonra “2024’ün ikinci yarısına” ertelendi. Nihayet oyunun kesin çıkış tarihi açıklandığı için mutluyuz ve bu sefer bir erteleme daha yaşanmamasını umuyoruz.

Serinin ilk oyunu eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve Metacritic’te 100 üzerinden 76 puan alabildi. Warhammer serisi hem bir video oyunu serisi hem de masaüstü minyatür bir savaş oyunu olarak hala inanılmaz derecede popüler ancak Space Marine bu üstün başarıdan tam olarak yararlanamamıştı. Bakalım Space Marine’in devam oyunu ile bu kötü gidişat düzelebilecek mi? Gelecek yıl öğreneceğiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.